Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот Локумът » 23 Яну 2015, 09:54

Bambaa написа:Абе има и такива, които не държат децата им да са толкова умни, ама искрено се надявам да няма тук такива :D :D :D

Има, но има и такива с големи седалища, които явно не са отдали достатъчно мазнини на мозъка на децата си... : :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот Slavena » 23 Яну 2015, 12:46

Само глупави твърдения, какво общо имат мазнините с мозъка на детето и това къде са разположени тези мазнини, не ми се вярва да е от значение по какъвто и да е било начин!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот Malina » 23 Яну 2015, 13:37

За мен това са глупости, най-добрият ми приятел е страшно умен, майка му е слабичка :))
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот Anka » 23 Яну 2015, 14:27

Напоследък все по-често се казва, че никак не е лошо да имаш голямо дупе, та дори е по-здравословно и т.н. Според мен това е трик, за да успокоят хората, че са дебели. :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот Andrey » 23 Яну 2015, 15:53

Локумът написа:
Bambaa написа:Абе има и такива, които не държат децата им да са толкова умни, ама искрено се надявам да няма тук такива :D :D :D

Има, но има и такива с големи седалища, които явно не са отдали достатъчно мазнини на мозъка на децата си... : :lol: :lol: :lol:

то че ги има всякакви има ги, ама ткова проучване, сигурно това е написано от някоя дебелодупеста ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Окт 2015, 11:47

Все си мисля, че израза гъз глава затрива ще е имало друго предвид, а не интелектуалното развитие, тъй че съм склонна да вярвам, че главата глава прави :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Окт 2015, 12:08

Вижда се, че природните дадености в наши дни не стигат, трябва знанията да се развиват и т.н., така че колкото и да се раждат децата умни, ако не им се помогне да се развият няма ефект, ако ще и майката д ае имала най-пищното дупе на света.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот BeenieGal » 28 Окт 2015, 14:10

Ваня Стойчева написа:Вижда се, че природните дадености в наши дни не стигат, трябва знанията да се развиват и т.н., така че колкото и да се раждат децата умни, ако не им се помогне да се развият няма ефект, ако ще и майката д ае имала най-пищното дупе на света.

Не само в наши дни, по принцип едно нещо, дори и да ти е дадено, когато не го развиваш, то си закърнява... а за дупето, то май няма нужда да се говори.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот Anka » 29 Окт 2015, 12:38

Не знам дали има толкова голямо значение, разбира се може би носи и генетичното значение това, което придават родителите.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Има ли значение фигурата на майката за интелекта на детето?

Мнениеот mihaella » 29 Окт 2015, 15:20

Anka написа:Не знам дали има толкова голямо значение, разбира се може би носи и генетичното значение това, което придават родителите.

Да, но относно заложбите, а това как ще се развият те... кой знае, съответно може да има голямо дупе като мама и да вроден талант да свири на контрабас, но да си остане само с дебело дупе, понеже на мама не й се занимава да запише детето на уроци по контрабас :idea:
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта