Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот Rali_hr » 13 Яну 2016, 15:53

Lollipop написа:Има си нужда от почистване, не асмо на дребните неща, а и те често прашясват, децата ги хръвлят и навират под шкафове, в пясъчници, често дори и хранят. Така че си трябва чистене. Всичко, което може влиза в пералнята, което не става за там бърсане и това е. :) Ние също използваме парцали най-често, минаваш и става чисто, няма как да оставиш кочина, пък ако ще и някой да ти обяснява, че живееш в аквариум. :laundry:

Да, много правилно. У нас също доста се цапат, а и няма как, изкарват ги навън, разнасят ги, остава и да не ги чистя, това е абсолютна глупост. :) Освен и чиниите да не си мием накрая. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот Kremiliya » 13 Яну 2016, 17:28

Трябва да се чистят нещата, разбира се. Лесно е да се слагат нещата в калъфка и в пералнята. :) става бързо и лесно.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот iwoni » 05 Фев 2016, 12:40

Специално за конструкторите как ли не бих седнала да чистя всяка една малка част :eek: Ами любимите книжки, които пипат с мръсните си ръце, как ги чистите :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Фев 2016, 14:22

iwoni написа:Специално за конструкторите как ли не бих седнала да чистя всяка една малка част :eek: Ами любимите книжки, които пипат с мръсните си ръце, как ги чистите :grin:

е, надали си ближат книгите, докато играчките са обикновено разхвърлени по земята, настъпвани, изкарвани навън, заравяни в пясъка..
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот klara » 09 Фев 2016, 17:42

Моя бебок така хубаво ги гризе детските книжки, добре, че са с дебели корици и някои са с гумено покритие. По земята се търкалят и леко ги забърсвам с мокри кърпички.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот fawla » 10 Фев 2016, 10:57

А плюшените играчки пускате ли ги в сушилня, имам една голяма мечка, не знам как да я изпера, ако я сложа в пералнята, после в сушилнята ще стане ли? Иска ми се да остане така пухкава.. няма ли да се спере? :roll:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот zagrijena » 17 Фев 2016, 13:21

fawla написа:А плюшените играчки пускате ли ги в сушилня, имам една голяма мечка, не знам как да я изпера, ако я сложа в пералнята, после в сушилнята ще стане ли? Иска ми се да остане така пухкава.. няма ли да се спере? :roll:


Нищо им няма, само трябва да ги разчепкаш и разрешиш малко да станат пак пухкави :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как почиствате детските играчки по най-лесния начин?

Мнениеот Kremiliya » 12 Мар 2016, 13:24

Стават, е разбира се не са същите като сега купени, но и дрехите се променят след пране, но не става нищо фатално.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта