Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот m0n4eto » 25 Апр 2017, 17:22

това са най-важните фактори, но за съжаление има различни стадии и видове целулит и когато целулитът е от най-упорития не помагат само тези неща, трябват процедури. Иначе качествената храна, течностите и движението са основата. :smile:
Аватар
m0n4eto

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Май 2017, 15:36

m0n4eto написа:това са най-важните фактори, но за съжаление има различни стадии и видове целулит и когато целулитът е от най-упорития не помагат само тези неща, трябват процедури. Иначе качествената храна, течностите и движението са основата. :smile:

Процедури има ли подходящи за целулит или е неспасяемо положението? Съдя по това, защото много звезди, които имат възможност да си позволяват всяка една процедура, все пак са пълни с целулит, явно няма спасение...
Аватар
Ваня Стойчева

Мнениеот Lili_pili » 18 Май 2017, 15:45

И мен ме интересува дали има някоя процедура,като си видях краката това лято, целите са в целулит, не мога да чакам да се оправи някога, до лятото трябва да съм решила проблема.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili

Мнениеот vanusha » 01 Юни 2017, 13:08

С масажи, добра храна и упражнения може да се подобри кожата. Но някои жени си имат целулит, каквото и да направят.
vanusha

Мнениеот nefertiti » 01 Юни 2017, 16:49

Аз не мисля, че това, че някои звезди имат целулит автоматично значи, че процедурите не помагат. Просто според мен известните личности все пак също са хора и при тях напрежението е още по-голямо и злоупотребяват с вредни храни и алкохол..и оттам си имат проблеми с целулита. Но ако човек се храни балансирано разбира се, че ефектът от процедурите ще е осезаем, а борбата с този проблем - по-лесна.
nefertiti

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Юни 2017, 14:09

nefertiti написа:Аз не мисля, че това, че някои звезди имат целулит автоматично значи, че процедурите не помагат. Просто според мен известните личности все пак също са хора и при тях напрежението е още по-голямо и злоупотребяват с вредни храни и алкохол..и оттам си имат проблеми с целулита. Но ако човек се храни балансирано разбира се, че ефектът от процедурите ще е осезаем, а борбата с този проблем - по-лесна.

Борбата с целулита е вечна и не се знае дали изобщо може да бъде победена. Малко са тези, които всеки ден се хранят изключително здравословно, не ядат никакъв джънк или пък спортуват редовно и т.н. Повечето хора имат своите залитания. Онзи ден видях едно момиченце, младо, красиво, сигурно беше на 16-17г. с едни толкова къси гащички, че му се виждаше дупето, буквално.. въпреки опитите да ги опъне на долу да не се вижда, то с виждаше. :lol: Направи ми впечатление, че въпреки финото тяло, на което тези гащички стояха добре, тя имаше целулит, малко, но имаше. Но надали тежеше повече от 48 килограма, малка и добре оформена девойка, ама на, с целулит. :) От къде е дошъл - от липсата на спорт и генетичната предразположеност.
Аватар
Ваня Стойчева

Мнениеот kauda » 02 Юни 2017, 15:27

Това учудва ли те, много от момичетата изобщо не спортуват и не знаят какво е това спорт. Затова и резултатите им са такива, слаби и отпуснати момичета с целулит и нагърчен корем. А когато започнат да изграждат мускули и мускулна маса, може да качат 4-5 кг и да изглеждат невероятно.
Аватар
kauda

Мнениеот nefertiti » 02 Юни 2017, 17:04

Прави сте - още от малки момичетата често се запускат и не изглеждат хич добре. За това смятам, че е много важно ние жените на някаква по-зряла възраст да им бъдем пример за подражание. Когато една девойка види хубава, поддържана дама със самочувствие, може би ще и направи впечатление и ще иска да бъде като нея. Според мен примерът е много важен. Аз лично винаги съм се възхищавала на баба ми, която и до ден днешен много се поддържа и държи на външния си вид.
nefertiti

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Юни 2017, 18:38

nefertiti написа:Прави сте - още от малки момичетата често се запускат и не изглеждат хич добре. За това смятам, че е много важно ние жените на някаква по-зряла възраст да им бъдем пример за подражание. Когато една девойка види хубава, поддържана дама със самочувствие, може би ще и направи впечатление и ще иска да бъде като нея. Според мен примерът е много важен. Аз лично винаги съм се възхищавала на баба ми, която и до ден днешен много се поддържа и държи на външния си вид.
Уау :)) Не съм виждала баба, която се поддържа и не изглежда смешно!!! (Сещате се, като гримираните баби с дебел черен молив и голяма абсурдна дреха и прическа.)
Иначе си права, че жените трябва да сме им пример, не всяка, разбира се, може да бъде този пример, но всяка от нас може да покаже как трябва да изглежда. Дори да има целулит една жена, той успешно може да бъде прикрит, защото ако всяка една от нас тук каже, че няма, ще излъже. :) Но не е нужно панталонките да са толкова къси, има хубави и добри модели, които пак са достатъчно секси и все пак прикриват целилита. :)
Аватар
Monika_Spasova

Мнениеот Mon_ton » 03 Юни 2017, 19:38

Не всяка жена може да се справи с целулита. Някои не успяват, това е. Колкотоо и старание и фит фотми да поддържат, като не става не става. Генетично някои хора имат по-портокалова кожа. Важното е да не я показваме, както в разказания случай.
Аватар
Mon_ton

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим