Домашни процедури, масажи и лечение на целулит

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот m0n4eto » 12 Апр 2017, 16:00

целулитът е ужасно нещо. Много трябва да се внимава човек, за да се предпази от него, че появи ли се спасението е доста трудно..във всеки случай според мен ако си склонен към целулит и страдаш от този проблем ,освен здравословно хранене и спорт, трябват и процедури. чувала съм, че мезотерапията помага. сигурно и други методи има.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот preslavaslavova » 24 Апр 2017, 13:34

След като с години използвам скъпи кремове срещу целулит, накрая реших да сменя подхода. Взех си антицелулитен уред http://vibe.bg/benice-body-slimmer-anti ... r-za-tyalo , използвам го от седмица. Надявам се в най-скоро време да видя видими резултати.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Yunona » 25 Апр 2017, 14:04

Целулилът може да бъде предотвратен, а ако е наличен - може да бъде разкаран :)
Просто е: здравословно хранене, достатъчно вода, редовно активно движение (спорт). В идеалния случай - и масажи с антицелулитен крем.
И най-важното - постоянство!
Поддържам целулита си в умерени граници :), а през пролетта засилвам мерките, като включвам масажи, които не правя през останалото време. Резултатът е повече от задоволителен. Разчитам само на домашна грижа - антицелулитен гел или серум и обикновен ръчен масажор. Никога не съм ходила на специални процедури, идеално се справям и сама.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот m0n4eto » 25 Апр 2017, 17:22

това са най-важните фактори, но за съжаление има различни стадии и видове целулит и когато целулитът е от най-упорития не помагат само тези неща, трябват процедури. Иначе качествената храна, течностите и движението са основата. :smile:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Май 2017, 15:36

m0n4eto написа:това са най-важните фактори, но за съжаление има различни стадии и видове целулит и когато целулитът е от най-упорития не помагат само тези неща, трябват процедури. Иначе качествената храна, течностите и движението са основата. :smile:

Процедури има ли подходящи за целулит или е неспасяемо положението? Съдя по това, защото много звезди, които имат възможност да си позволяват всяка една процедура, все пак са пълни с целулит, явно няма спасение...
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Lili_pili » 18 Май 2017, 15:45

И мен ме интересува дали има някоя процедура,като си видях краката това лято, целите са в целулит, не мога да чакам да се оправи някога, до лятото трябва да съм решила проблема.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот vanusha » 01 Юни 2017, 13:08

С масажи, добра храна и упражнения може да се подобри кожата. Но някои жени си имат целулит, каквото и да направят.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 01 Юни 2017, 16:49

Аз не мисля, че това, че някои звезди имат целулит автоматично значи, че процедурите не помагат. Просто според мен известните личности все пак също са хора и при тях напрежението е още по-голямо и злоупотребяват с вредни храни и алкохол..и оттам си имат проблеми с целулита. Но ако човек се храни балансирано разбира се, че ефектът от процедурите ще е осезаем, а борбата с този проблем - по-лесна.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Юни 2017, 14:09

nefertiti написа:Аз не мисля, че това, че някои звезди имат целулит автоматично значи, че процедурите не помагат. Просто според мен известните личности все пак също са хора и при тях напрежението е още по-голямо и злоупотребяват с вредни храни и алкохол..и оттам си имат проблеми с целулита. Но ако човек се храни балансирано разбира се, че ефектът от процедурите ще е осезаем, а борбата с този проблем - по-лесна.

Борбата с целулита е вечна и не се знае дали изобщо може да бъде победена. Малко са тези, които всеки ден се хранят изключително здравословно, не ядат никакъв джънк или пък спортуват редовно и т.н. Повечето хора имат своите залитания. Онзи ден видях едно момиченце, младо, красиво, сигурно беше на 16-17г. с едни толкова къси гащички, че му се виждаше дупето, буквално.. въпреки опитите да ги опъне на долу да не се вижда, то с виждаше. :lol: Направи ми впечатление, че въпреки финото тяло, на което тези гащички стояха добре, тя имаше целулит, малко, но имаше. Но надали тежеше повече от 48 килограма, малка и добре оформена девойка, ама на, с целулит. :) От къде е дошъл - от липсата на спорт и генетичната предразположеност.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот kauda » 02 Юни 2017, 15:27

Това учудва ли те, много от момичетата изобщо не спортуват и не знаят какво е това спорт. Затова и резултатите им са такива, слаби и отпуснати момичета с целулит и нагърчен корем. А когато започнат да изграждат мускули и мускулна маса, може да качат 4-5 кг и да изглеждат невероятно.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта