Домашни процедури, масажи и лечение на целулит

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 02 Юни 2017, 17:04

Прави сте - още от малки момичетата често се запускат и не изглеждат хич добре. За това смятам, че е много важно ние жените на някаква по-зряла възраст да им бъдем пример за подражание. Когато една девойка види хубава, поддържана дама със самочувствие, може би ще и направи впечатление и ще иска да бъде като нея. Според мен примерът е много важен. Аз лично винаги съм се възхищавала на баба ми, която и до ден днешен много се поддържа и държи на външния си вид.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Юни 2017, 18:38

nefertiti написа:Прави сте - още от малки момичетата често се запускат и не изглеждат хич добре. За това смятам, че е много важно ние жените на някаква по-зряла възраст да им бъдем пример за подражание. Когато една девойка види хубава, поддържана дама със самочувствие, може би ще и направи впечатление и ще иска да бъде като нея. Според мен примерът е много важен. Аз лично винаги съм се възхищавала на баба ми, която и до ден днешен много се поддържа и държи на външния си вид.
Уау :)) Не съм виждала баба, която се поддържа и не изглежда смешно!!! (Сещате се, като гримираните баби с дебел черен молив и голяма абсурдна дреха и прическа.)
Иначе си права, че жените трябва да сме им пример, не всяка, разбира се, може да бъде този пример, но всяка от нас може да покаже как трябва да изглежда. Дори да има целулит една жена, той успешно може да бъде прикрит, защото ако всяка една от нас тук каже, че няма, ще излъже. :) Но не е нужно панталонките да са толкова къси, има хубави и добри модели, които пак са достатъчно секси и все пак прикриват целилита. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Mon_ton » 03 Юни 2017, 19:38

Не всяка жена може да се справи с целулита. Някои не успяват, това е. Колкотоо и старание и фит фотми да поддържат, като не става не става. Генетично някои хора имат по-портокалова кожа. Важното е да не я показваме, както в разказания случай.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 05 Юни 2017, 17:21

Моника, има много жени на възраст, които се поддържат без да изглеждат смешно. Не става въпрос за тежък грим или напудрени прически, а за правилна грижа за самия себе си - здравословна храна, течности, движение, подходяща козметика, подмладяващи процедури или леки корекции в рамките на нормалното. Аз лично се възхищавам на такива жени, които държат на себе си и не се дават на годините. Искам и аз да бъда такава живот и здраве, ако доживея по-зряла възраст..! :smile:

Ето вижте тази баба например - http://www.highviewart.com/krasota/70-g ... -8154.html
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Yunona » 05 Юни 2017, 21:13

Monika_Spasova написа: Уау :)) Не съм виждала баба, която се поддържа и не изглежда смешно!!! (Сещате се, като гримираните баби с дебел черен молив и голяма абсурдна дреха и прическа.)


Моника, примерът ти съвсем не е за жена, която се поддърж. А ако не си виждала такава баба, почакай още някое и друго десетилетие и ще видиш, че никак, никак няма да изглеждам смешно :grin:
nefertiti e казала най-важното. Другото е доброто настроение, позитивизмът и приемането на възрастта с достойнство. Дебелата черна очна линия показва тъкмо обратното. Такива баби и на мен са ми смешни :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот уморена » 06 Юни 2017, 09:05

Страхотно изглеждат тази баба да. :) Пожелавам на всяка от вас да може да изглежда така, като остарее, след като това иска. :)
п.п. жената на снимката - имаше едни лаф "вода потна не е пила"
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 06 Юни 2017, 18:02

Ами то с желание всичко се постига. Ако полагаме необходимите усилия, можем да изглеждаме чудесно и на 70 - да сме млади и поддържани. Би било страхотно!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Юни 2017, 08:52

Интересно ще е да си пишем отново след като станем на 70 и да сложим по една снимка, дали тези, които казват, че не им пука как ще изглеждат ще са се оставили на старостта, и дали другите, ще са поддържани и много красиви, без бръчки :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот vanessa_ » 07 Юни 2017, 12:48

Утайка на кафе и захар пробвайте, така изглажда кожата, с ежедневни масажи може да си помогнете за целулита, моята приятелка само така се отърва от него, аз си правя само че масаж с малко мед и захар, не ми се рискува с кафето, когато съм бременна.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 07 Юни 2017, 17:07

Пробвала съм метода с кафето и захарта. Наистина кожата става много мека, но дали ще помогне за целулита много зависи какъв целулит имаш и в какъв стадий е. При по-напредналия и упорит целулит този метод не помага, понеже ексфолирането става само на повърхностно ниво.. Това си е сериозен проблем и най-често си трябва професионална помощ..

Моника, живи и здрави - да станем на 70 год сигурно ще е интересно да четем мненията, които сме писали като млади. :lol:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта