Домашни процедури, масажи и лечение на целулит

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Lisica » 27 Юни 2017, 09:05

Да, за целулита е важно да се пие вода, но и пак може да не се изчисти. Но пък е въпрос на финес да не го показваш. :) Снощи видях едно доста пълничко момиче - поне тежеше 70кг и беше с къси шортички точно под дупето.. Защо,,защоо????
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 29 Юни 2017, 20:49

Постоянно срещам такива жени. Да им се чуди човек, аз бих се притеснила да се показвам толкова, ако не съм във форма. :roll: Но пък когато изглеждам добре, тогава е друго и се чувствам много добре да облека някоя по-къса рокличка. Друго си е да си със самочувствие и да привличаш погледите. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Юли 2017, 13:28

Аз не съм много крайна, разбирам, че и на по-пълните жени им е горещо. Разбирам да са с потник, с панталонки малко над коляното, или с рокля до там, всичко това държи прохладно. Не само целулита, но толкова късите панталони не стоят добре, повдигат се между краката и изглежда още по-грозно и по-смешно. Малко чувство за естетика и реална самооценка не пречат никому.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 03 Юли 2017, 18:26

Права си, ама ходи им обяснявай..
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Локумът » 31 Юли 2017, 11:28

Ваня Стойчева написа:Аз не съм много крайна, разбирам, че и на по-пълните жени им е горещо. Разбирам да са с потник, с панталонки малко над коляното, или с рокля до там, всичко това държи прохладно. Не само целулита, но толкова късите панталони не стоят добре, повдигат се между краката и изглежда още по-грозно и по-смешно. Малко чувство за естетика и реална самооценка не пречат никому.

Смешни са да. Онзи ден виждам две мацки, едната сравбително слаба, с хубаво сочно тяло, не пълничка, с една яка рокля беше, като от някои романтичен филм, дето карат колелета беше, страшно яка. (жената ме извинява), другата имаша страхотна коса, такова нещо не бях виждал от години... :mrgreen: Ама пък с едно големо дупе и едни къси панталони, дето всичко развалиха, баш така дигнати между краката, където се допират кълките....
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 08 Авг 2017, 12:43

Често хората не се съобразяват въобще с външния си вид, ама какво да правиш - поне да ни вдигнат настроението. :lol:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Lisandra » 24 Авг 2017, 11:59

То и слабите хора имат целулит, и при тях не стои добре.
Спорта, храната и водата са задължителни, но не са достатъчни. Трябват си процедури и терапии съчетани с масажи.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот m0n4eto » 24 Авг 2017, 17:39

за съжаление целулит на никой не прощава..виждала съм дори деца и подрастващи с целулит. Много трябва да внимаваме какви храни ядем и ако все пак се появи проблемът с целулита веднага процедури, движение, режим.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот asdddwww » 25 Авг 2017, 09:10

Спорт, вода и това е, процедурите,ако тялото се гледа правилно и се храни супер здравословно, няма да имат никакъв смисъл.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Lisandra » 25 Авг 2017, 16:52

И да искаш вече трудно можеш да се храниш супер здравословно.
Целулита появи ли се, само спорт и вода не го оправят, анти целулитните масажи са задължителни.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта