Домашни процедури, масажи и лечение на целулит

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 25 Авг 2017, 17:10

Така е много са важни процедурите. Според мен разковничето е в комбинацията от всички неща - спорт, движение, процедури.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Pipilota » 28 Авг 2017, 11:12

Н еъсм съгласна, че само спорта не върши работа и че здравословното хранене е невъзможно. Не е въпросът само да е изчистено от вредни съставки,а ко ще визирате пилешкото, а състава на мазнини и въглехидрати и протеини да е правилен. Нисковъглехидратната диета така да чисти тялото от мазнини.. само желание да има. Моя приятелка пред очите ми стана с такива гладки крака, но спря и млякото ио всиичко млечно, има крака като на дете, без грам целулит. На нито един масаж не е ходила.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 29 Авг 2017, 17:39

Нисковъглехидратната диета според мен не е вариант за хората, които държат на здравето си. Килограми наистина се свалят и целулитът намалява, но като спреш диетата и включиш въглехидрат положението става пагубно и много по-зле отпреди, а метаболизмът се забавя и уврежда, качваш кг от най-малкото.. Тялото има нужда от всички хранителни вещества, не може да се кара само на протеини и салатки.. Бързото отслабване според мен не трябва да ни е цел, а да гледаме напред в бъдещето цялостно за здравето ни. За това по-добрият вариант е по-умерен режим на хранене, спорт и процедури. Резултатът е много по-постоянен..
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот miron » 30 Авг 2017, 08:50

Нефертити, май не си запозната какво означава нисковъглехидратна диета. :mrgreen: Тя не изключва въглехидратите, пък и да ти кажа, единствения начин да се изключат въглехидратите е да се ядат само яйца имесо, във всичко друго има въглехидрати. Яденето на месо със салатка си е супер, зеленчуците са основно въглехидрати... :lol:
Целта на нисковъглехидратното хранене е въглехидратите да са по-малко в съотношение на мазнини протеини, а не да са по-голяма част от дневното хранене, те не липсват, както ти казваш.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот nefertiti » 30 Авг 2017, 17:25

Много добре даже съм запозната с нисковъглехидратната диета, изпитала последствията от нея. :wink: Не казвам, че не се ядат въобще въхлехидрати, но намаляването до нисък прием води до бързи резултати, но и до забавяне на метаболизма и други рискове. Всеки сам си има глава на раменете, а който се интересува повече от темата - идеално ме разбира.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот dinkog » 31 Авг 2017, 09:22

бе да ви кажа нисковъглехидратната диета може да е идеален начин на живот за много хора с инсулинови проблеми, така да кажем, а че изчиствя тялото от мазнини е факт, може да се приложи за изчистване на тялото от целулита, ама за него съм забелязал, че основна вина имат млечните храни.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Lisandra » 19 Сеп 2017, 14:50

Странното е, че все повече мъже забелязвам с целулит и според мен се дължи на некачествените храни.
Имах позната, която свали 50 кг с тази диета и вече три години е само на варени яйца, печено месо и зелена салата без дресинг. Според мен организма има нужда от всичко, крайностите са излишни. Защото тя отслабна, ама кожата и е на решето и целулита при нея е в изобилие.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот m0n4eto » 04 Окт 2017, 16:35

Наистина кой знае какви боклуци има в храната, която приемаме.. Лисандра, сигурно твоята приятелка освен целулит има и увиснала кожа при свалени 50 кг. А при нея само скалпелът се справя с пораженията. Все пак браво за волята й!
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Окт 2017, 19:28

свалени 50 кг не се поддържат нито лесно, нито посл екожата се оправя, освен ако не се сваля изключително бавно, а с този режим, надали. Все пак е супер воля и хубаво тяло, въпреки че не изглежда перфектно по бански.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Възможно ли е целулитът да бъде предотвратен?

Мнениеот Lisandra » 05 Окт 2017, 15:22

Не съм я виждала по бански, прикрива ръцете си дори. В горещините я видях по къс ръкав и тогава забелязах целулита и набръчканата кожа. Като е с дрехи изглежда добре, защото има красиво лице и там отслабването не е е отразило.
m0n4eto, при отслабване според мен най - големия проблем е със свиването на кожата, при нея спорта не помага. Може би има специални терапии...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта