Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот S_Milenska » 25 Яну 2015, 12:53

Никога не съм се подстригвала сама, само веднъж съм си рязала бретона самичка, после и фризьор не мога да ме спаси хаха ;))
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Anka » 26 Яну 2015, 17:08

Подстригвам майка ми, винаги се справям много добре, дори и комшийките започнаха да идват у нас да ги стрижа, а те ме черпят със сладки хахахахах
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Slavena » 26 Яну 2015, 17:40

хехе, подстригвам се винаги самичка, нямам време за фризьор. хващам и сама от тук от там както ми харесва.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Alexandrina » 27 Яну 2015, 15:30

За жена е почти невъзможно, сама няма как, но приятелят ми редовно с машинката го подстригвам.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Anka » 27 Яну 2015, 16:00

А, те мъжете са лесни, моят приятел сам се подстригва, аз само накрая му остригвам врата, където не е успял да види и зад ушите.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2015, 12:23

Anka написа:А, те мъжете са лесни, моят приятел сам се подстригва, аз само накрая му остригвам врата, където не е успял да види и зад ушите.

Те всички така правят, за щастие поне те не ходят на фризьор. Но аз самата не мога да се подстрижа, а и сякаш никой не ме разбира какво иска. Последно отидох на фризьор с адски дълга коса!!!!! (като за къса коса) и ми подстрига тук -таме.. много бях разочарована не мисля да ходя пак там. Да се намери някой, който да постригва къса коса е много, много трудно.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот franky » 08 Дек 2015, 13:47

rabotnata pchela написа:
Anka написа:А, те мъжете са лесни, моят приятел сам се подстригва, аз само накрая му остригвам врата, където не е успял да види и зад ушите.

Те всички така правят, за щастие поне те не ходят на фризьор. Но аз самата не мога да се подстрижа, а и сякаш никой не ме разбира какво иска. Последно отидох на фризьор с адски дълга коса!!!!! (като за къса коса) и ми подстрига тук -таме.. много бях разочарована не мисля да ходя пак там. Да се намери някой, който да постригва къса коса е много, много трудно.

Така е, аз си мисля, че тяхната схема се определя от това да се върнеш отново след седмица, а и се опасяват, ако те "вземат" много и не се харесаш... :-|
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Дек 2015, 14:26

И аз знам, че фризьора се познава по това, дали може да подстригва къса коса. ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Дек 2015, 16:44

Удоволствието да се подстрижа не си го давам, затова ходя да фризьор, събирам се с приятелки и си клюкарстваме, но ми харесват жените, които успяват да се справят сами с това. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Mamacita » 08 Дек 2015, 17:04

Monika_Spasova написа:И аз знам, че фризьора се познава по това, дали може да подстригва къса коса. ;)

Така е - и къса, и права, за съжаление, често се дават "разрешителни" без да могат да си вършат качествено работата :sad:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта