Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Elica » 09 Дек 2015, 14:32

Ваня Стойчева написа:Удоволствието да се подстрижа не си го давам, затова ходя да фризьор, събирам се с приятелки и си клюкарстваме, но ми харесват жените, които успяват да се справят сами с това. :)

Ее, да ако фризьорът ти е приятен, харесва ти да прекарваш време там си е страхотен момент за женски разговори. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот silver933 » 14 Дек 2015, 15:45

Elica написа:
Ваня Стойчева написа:Удоволствието да се подстрижа не си го давам, затова ходя да фризьор, събирам се с приятелки и си клюкарстваме, но ми харесват жените, които успяват да се справят сами с това. :)

Ее, да ако фризьорът ти е приятен, харесва ти да прекарваш време там си е страхотен момент за женски разговори. :)

Жената и тя много обича да ходи на фризьор, но най-напред решава, че сама ще се подстриже, псоле отива там да ѝ оправят главата. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот nadqta » 14 Дек 2015, 17:47

silver933 написа:
Elica написа:Ее, да ако фризьорът ти е приятен, харесва ти да прекарваш време там си е страхотен момент за женски разговори. :)

Жената и тя много обича да ходи на фризьор, но най-напред решава, че сама ще се подстриже, псоле отива там да ѝ оправят главата. :lol:

Важното е, че има въображение и не е погнала децата или някоя приятелка, ами експериментира първо върху себе си, а след това тя си знае... :mrgreen:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот viking » 15 Дек 2015, 10:45

От години не съм ходил някой да ме подстригва, то няма и кой знае какво, дори в повечето случаи се справям с две огледала, не ми трябва човек за врата :smile: :smile: :smile: признавам си, че е имало и гафове, но те не са така чести, както биха били при някои мацки, например :lol:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Anka » 07 Яну 2016, 14:04

При мъжете е лесно, но една жена не може д асе остави някой да я стриже както намери за добре. Винаги на фризьор за най-сигурен успех :) Трябва българите да се отучим от това, че всичко си правим сами, за да има работа за всеки :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Elica » 07 Яну 2016, 14:29

И аз предпочитам да си ходя на фризьор отколкото да се стрижа сама а и ми доставя удоволствие, пък и така мога д анауча за някоя нова модна тенденция.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Kaya » 11 Яну 2016, 17:15

Elica написа:И аз предпочитам да си ходя на фризьор отколкото да се стрижа сама а и ми доставя удоволствие, пък и така мога д анауча за някоя нова модна тенденция.

казват, че ако се подстригваш сам носело нещастие, така че акос те суеверни, ето ви още една причиан да го прави някой друг. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Snejna » 13 Яну 2016, 16:55

На мен ми харесва идеята сам да можеш да си направиш прическа, но е друго друг човек да барне, особено ако иска да ти се оформи косата, ако е само за едното махане на връхчетата в стил каквото стане, то може и у дома сам. Но оформянето и всичко останало само от професионалист. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Blue_sky » 25 Апр 2018, 17:29

Отдавна се отказах да ходя на фризьор. И аз като теб реших да гледам клипчета от интернет и да подстригвам сама. И не съжалявам за това. Сега съм с няколко лева повече в джоба и с по-добра прическа. :twisted:
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Lollipop » 27 Апр 2018, 09:27

Blue_sky написа:Отдавна се отказах да ходя на фризьор. И аз като теб реших да гледам клипчета от интернет и да подстригвам сама. И не съжалявам за това. Сега съм с няколко лева повече в джоба и с по-добра прическа. :twisted:

Да бе ,как успя да спестиш от фризьори, колко ли пък често се подстригва човек. Аз се стрижа не повече от 2-3 пъти в годината и реално давам 20 лева за фризура за цяла година.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта