Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот penny » 23 Яну 2015, 17:03

Брат ми имаше навика сам да се подстригва и до ден днешен си е така, де, но се замислям, защо да не започна и аз да се подстригвам сама. :idea:

Писна ми да ходя при фризьори, които или ми взимат толкова малко върховете, че въобще не личи, или ме подстригват по начин, които те са си харесали, без да се съобразят с желанието ми или с типа на косата ми. :evil: :evil: :evil:

Има някакви клипчета из интернет, от които смятам да се образова, да си купя една хубава ножица и да се захващам. :roll: Първият вариант, за който ви споменах, с малкото взимане на връхчетата го мразя най-много понеже седмица след това ми идва да започна да боравя грубо, ама наистина грубо :D
haircut.jpeg
haircut.jpeg (21.28 KiB) Прегледано 1778 пъти

При втория вариант не си личи толкова много тъй като косата ми е достатъчно гъста и разхвърлена :D :D :D

Как стоят нещата при вас, подстригвали ли сте се сами вкъщи или разчитате винаги на фризьори, а понякога не сте ли се доверявали на друг близък човек, например майка ви или приятелка? :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Nightmare » 23 Яну 2015, 17:06

До сега само бретона съм си подстригвала сама и мисля, че доста успешно ми се получи, от там нататък ми се вижда прекалено да офъкам и краищата :|
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Kaya » 23 Яну 2015, 21:22

О, да и сама съм се подстригвала, обръщам си главата надолу и си режа косата що годе в права линия, така се изрязват връхчетата и косата става в добра прическа :)))
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Pipilota » 24 Яну 2015, 10:11

Да, винаги се подстригвам сама и сама оформям прическата си, но има още много да уча, докато стигна до тук: :mrgreen:
People-with-bad-haircuts22.jpg
People-with-bad-haircuts22.jpg (28.79 KiB) Прегледано 1382 пъти
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Snejna » 24 Яну 2015, 13:45

Мисля, че трябва винаги да се ходи на фризьор, за да не се стигне до това, което показва Pipilota отгоре ;) :lol: :lol: :lol:
Аз единствено съм подстригвала дъвките по косата на дъщеря ми )
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Krum » 24 Яну 2015, 15:05

Никога не се подстригвам сам, нали знаете, това, което можеш сам да си направиш не може да ти го причини никой друг.. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Яну 2015, 15:29

Аз бих пробвала, но задължително преди да си запазя час при фризьор, за всеки случай :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Elica » 24 Яну 2015, 16:22

О,. моля ви се в никакъв случай, как ще се подстригвам сама, после да съм като извънземно, в никакъв случай, само на фризьор ходя! :roll:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Burborino » 25 Яну 2015, 10:01

Досега не съм опитвала сама. Само бретона съм си рязала сама. Иначе едно време позволявах само на майка ми да ми подстригва косата, но след като тя замина отидох на фризьор и понеже двете женички работят чудесно и до ден днешен вече 7 години си ходя само при тях. Просто ненавиждам да ми пипат косата, особено непознати хора.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Подстригвате ли се сами, а подстригва ли ви друг човек, различен от фризьор, споделете тайните си!

Мнениеот Lollipop » 25 Яну 2015, 10:29

Аз мисля на Pipilota да се доверя като гледам какви идеи има... :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron