Закуската - полезна или вредна в действителност?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот mix_twix » 04 Авг 2017, 09:41

Аз закусвам и изглеждам добре, здрав съм, чувствам се жизнен, спортувам. Не си представям деня ми да започне без закуска. Всяка сутрин ям по 3 яйца, заедно с богата салата, или протеинови палачинки. Рядко ям въглехидрати на ставане, предпочитам протеина, на обяд хапвам нещо по-въглехидратно и бегам на тренировка. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот Михаил Вълков » 04 Авг 2017, 10:14

mix_twix написа:Аз закусвам и изглеждам добре, здрав съм, чувствам се жизнен, спортувам. Не си представям деня ми да започне без закуска. Всяка сутрин ям по 3 яйца, заедно с богата салата, или протеинови палачинки. Рядко ям въглехидрати на ставане, предпочитам протеина, на обяд хапвам нещо по-въглехидратно и бегам на тренировка. :mrgreen:

Привет, mix_twix,
Бихте ли споделили рецептата за протеинови палачинки и какво тренирате.
Михаил Вълков
 
Мнения: 50
Регистриран на: 01 Окт 2015, 11:45

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот mix_twix » 04 Авг 2017, 10:21

Михаил Вълков написа:
mix_twix написа:Аз закусвам и изглеждам добре, здрав съм, чувствам се жизнен, спортувам. Не си представям деня ми да започне без закуска. Всяка сутрин ям по 3 яйца, заедно с богата салата, или протеинови палачинки. Рядко ям въглехидрати на ставане, предпочитам протеина, на обяд хапвам нещо по-въглехидратно и бегам на тренировка. :mrgreen:

Привет, mix_twix,
Бихте ли споделили рецептата за протеинови палачинки и какво тренирате.

ходя на фитнес, бягам, плувам, карам колело, такива са ми тренировките.
Палачинката ми , някои им викат омлет хаха :)
2 яйца, 2-3 с.л. извара, 2 с.л. кокосово брашно , или брашно от смлени ядки. Пека с кокосово масло и това е. Може да си слагаш вътре още каквото си поискаш - семена, плодове, кокосови стърготини, чия, банан ако искаш, макар че тогава ще вдигнеш въглехидратите.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот skyfly » 04 Авг 2017, 11:19

Защо на товаму казват палачинки, за мен си еточно омлет. :) но може би ... някой си го оформя по-гъсто и затова. Както и да е, взучи много вкусно и ще се пробва и от мен.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот Bloody Mary » 13 Дек 2018, 16:11

Смятам че е по-скоро полезна. Регулира метаболизма и е по-скоро въпрос на време тялото да се нагоди към сутрешна закуска. Аз поне когато закусвам, не прегладнявам на обяд.
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот flip » 10 Май 2019, 10:49

Вярвам, че закуската е необходима. Тя дава добър старт на деня и освен това засилва метаболизма.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта