Закуската - полезна или вредна в действителност?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот Lisica » 09 Окт 2015, 15:40

Споровете полезна или вердна е закуската никога няма да свършат просто..
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот PasDeDeux » 12 Окт 2015, 15:28

Lisica написа:Споровете полезна или вердна е закуската никога няма да свършат просто..

Ами да, може и да не свършат, защото хората държат да им е угодно на стомаха, а не им дреме какво се случва с телата им :!:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот Михаил Вълков » 13 Окт 2015, 00:33

PasDeDeux написа:
Lisica написа:Споровете полезна или вердна е закуската никога няма да свършат просто..

Ами да, може и да не свършат, защото хората държат да им е угодно на стомаха, а не им дреме какво се случва с телата им :!:

Падьодьо, не си прав. Причината не е в стомаха, а в мозъка. Мозъкът ни кара да ядем защото изпълнява една несъвършенна програма с използване на инсулин. Можем да изтрием програмата и да рестартираме за работа с лептин. Жалко, че не мога да публикувам това защото софтуерът на форума не допуска много думи. Ще се опитам да го надхитря.
Михаил Вълков
 
Мнения: 50
Регистриран на: 01 Окт 2015, 11:45

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Окт 2015, 08:47

Михаил Вълков написа:
PasDeDeux написа:
Lisica написа:Споровете полезна или вердна е закуската никога няма да свършат просто..

Ами да, може и да не свършат, защото хората държат да им е угодно на стомаха, а не им дреме какво се случва с телата им :!:

Падьодьо, не си прав. Причината не е в стомаха, а в мозъка. Мозъкът ни кара да ядем защото изпълнява една несъвършенна програма с използване на инсулин. Можем да изтрием програмата и да рестартираме за работа с лептин. Жалко, че не мога да публикувам това защото софтуерът на форума не допуска много думи. Ще се опитам да го надхитря.

Пусни няколко поредни поста и ще стане. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот mimeto90 » 13 Окт 2015, 10:05

Михаил Вълков написа:
PasDeDeux написа:
Lisica написа:Споровете полезна или вердна е закуската никога няма да свършат просто..

Ами да, може и да не свършат, защото хората държат да им е угодно на стомаха, а не им дреме какво се случва с телата им :!:

Падьодьо, не си прав. Причината не е в стомаха, а в мозъка. Мозъкът ни кара да ядем защото изпълнява една несъвършенна програма с използване на инсулин. Можем да изтрием програмата и да рестартираме за работа с лептин. Жалко, че не мога да публикувам това защото софтуерът на форума не допуска много думи. Ще се опитам да го надхитря.

Разбира се, никой не е толкова глупав, нали все пак всички сигнали било то най-елементарните или не чак толкова идват от мозъка :idea:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот exotic » 13 Окт 2015, 10:09

Абе да, нали ако си вечерял рано, спал си и прочее, то мозъкът ти, за да функционира нормално и за добър старт на деня също се нужда е от сила, т.е. храна, за какво иде реч въобще?! Не говоря за английска закуска, но все пак плод и ядки или нещо от сорта, биха свършили добра работа си мисля :roll: :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот Михаил Вълков » 23 Окт 2015, 07:55

exotic написа:Абе да, нали ако си вечерял рано, спал си и прочее, то мозъкът ти, за да функционира нормално и за добър старт на деня също се нужда е от сила, т.е. храна, за какво иде реч въобще?! Не говоря за английска закуска, но все пак плод и ядки или нещо от сорта, биха свършили добра работа си мисля :roll: :idea:

Екзотик, майката Природа е конструирала мозъка да работи идеално като използва мастни киселини вместо глюкоза. При метаболитен режим кетоза човек се наспива бързо и може да спечели около два часа още за активна дейност в денонощието. Не мога да заредя тази информация на форума защото софтуерът ме е регистрирал като агресор, който иска да го задръсти. Ако някой се интересува, да ме потърси с имейл на моя адрес.
Михаил Вълков
 
Мнения: 50
Регистриран на: 01 Окт 2015, 11:45

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот Михаил Вълков » 23 Окт 2015, 08:22

Разполагам с информация за подмладяване на организма и решаване на множество здравни проблеми, включително и затлъстяване. Софтуерен проблем от Фрамар ми пречи да я заредя тук. Който се интересува, да ми я поиска с имейл.
Имейлът ми е
mikhail-vulko@lycos.com
Михаил Вълков
 
Мнения: 50
Регистриран на: 01 Окт 2015, 11:45

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот S_Milenska » 03 Ное 2015, 13:23

Ние закусваме всяка сутрин, от както го правим никой не се хвърля освирепял на масата и няма проблеми с килогармите, преди вечно бяхме дебели и гладни!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Закуската - полезна или вредна в действителност?

Мнениеот Михаил Вълков » 03 Ное 2015, 14:00

Пропусната е една буква в имейл адреса ми. Истинският е
mikhail-vulkov@lycos.com
Михаил Вълков
 
Мнения: 50
Регистриран на: 01 Окт 2015, 11:45

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта