За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Kremiliya » 24 Яну 2015, 14:26

Четох една тема, в която се говореше за хигиената на пъпа и се сетих, че със сигурност това не е единствената част от тялото ни, за която забравяме да положим грижи.

woman.jpg
woman.jpg (27.81 KiB) Прегледано 836 пъти

Май гледаме най-вече на чистотата, когато става въпрос за децата ни, но кой се сеща да почисти зад ушите си, под ноктите на краката, или пък пъпа? :roll:
Аз не се сещам за други забравени части от тялото, но със сигурност има такива. Затова споделете кои са най-тайните места, които почиствате и по какъв начин, със сигурност, това което за вас е нормално за някой ще бъде добро напомняне да положи грижи и за забравеното от него! :mrgreen:
Аз за себе си мога да кажа, че най-старателно почиствам езика си - търкам го дори с четката за зъби, а със сигурност има хора, които забравят да се погрижат за него. :roll:
А вие, кои части на тялото смятате, че хората забравят и не се грижат за тях? :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Burborino » 24 Яну 2015, 14:31

И аз си търкам езика много старателно освен всяка сутрин и вечер и след ядене на нещо по-миризливо :lol: като синьо сирене примерно.
Почиствам си старателно всички извивки и вдлъбнатини по ухото и зад него.
Изпитвам някакъв ужас от пъпове, но и него почиствам старателно :lol: :lol: :lol:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Krum » 24 Яну 2015, 15:07

Да ви кажа и аз изпитвам някакъв ужас от пъповете, особено пък на нас мъжете все се намира по някой мъх да се е завъдил вътре. Не съм се замислял обаче как пък точно трябва да се почиства. А аз де се мия най-старателно няма да ви споделя. :oops: :mrgreen: :twisted:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Mon_ton » 24 Яну 2015, 15:53

Че как пък трябва да се почиства пъпа на човек, никога не съм си го чистила по специален начин, само се къпя... :roll: :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот BeenieGal » 24 Яну 2015, 15:58

Mon_ton написа:Че как пък трябва да се почиства пъпа на човек, никога не съм си го чистила по специален начин, само се къпя... :roll: :mrgreen:

И аз не се бях замисляла за пъпа до преди да си направя пиърсинг, оглеждах го, оглеждах го и преди да отида реших, че трябва да го почистя не, че имаше нещо специално вътре :D и все пак е добре да се почиства! :idea: :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Elica » 24 Яну 2015, 16:21

май съм много немарлива към частите си, не се сещам за нещо специално, нито се търкам с телена четка зад ушите ;(
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Lollipop » 25 Яну 2015, 10:33

О, за много части се сещам, но направо ме е срам да ги кажа, особено пък и закусвам в момента, сякаш в главата ми по-добре ще си стоят! :)
Иначе за пъпа и аз не го чистя моя, може би трябва със спирт и памук, знам ли! :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот S_Milenska » 25 Яну 2015, 12:51

Май забравям най-често да си изтъркам петите или между пръстите на краката. :oops:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Rali_hr » 04 Юни 2015, 14:15

Е,сещам се но не е удачно да кажа :) Да речем - зад ушите аз никога не търкам. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: За кои части на тялото си забравяме да полагаме грижи?

Мнениеот Mon_ton » 16 Юни 2015, 10:12

Мисля, че всички части си почиствам много старателно, не се чувствам, като да изпускам нещо. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта