Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Авг 2016, 12:28

silver933 написа:Мисля, че по света има много добри попадения, особено ако са и направени некачествено и ако татуировката е "тук беше Спас" няма как да е добра. :mrgreen:

МОже и да е добра, зависи от гледната точка.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот pravilno » 03 Авг 2016, 14:04

Ами какво правят тези, които с течение на времето им се променя кожата, увисва например или се сбръчква и на това място татуировката заприлича на някаква безформена рисунка или още по-зле :mrgreen: ? Не по-малко абсурдни могат да станат :lol: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Авг 2016, 15:04

pravilno написа:Ами какво правят тези, които с течение на времето им се променя кожата, увисва например или се сбръчква и на това място татуировката заприлича на някаква безформена рисунка или още по-зле :mrgreen: ? Не по-малко абсурдни могат да станат :lol: .

Това тепърва ще го глеадме, сега младите са татуирани от горе до долу ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот pavleta » 04 Авг 2016, 10:21

Това няма оправяне, освен ако не се промени и пригоди самата татуировка :lol: . Ако е по корема или ръцете, има голяма опасност да се получи подобен нелицеприятен ефект. Аз не бих си татуирала някакво животно, обикновено са големи такива татуировки и после се променят.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Mon_ton » 04 Авг 2016, 12:41

pavleta написа:Това няма оправяне, освен ако не се промени и пригоди самата татуировка :lol: . Ако е по корема или ръцете, има голяма опасност да се получи подобен нелицеприятен ефект. Аз не бих си татуирала някакво животно, обикновено са големи такива татуировки и после се променят.

Те всички се променят, а и всичко се променя. ако татуировката е поддържана и с годините се променя, може и да се получи добре, въпреки възрастта.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Lollipop » 04 Авг 2016, 15:20

Бих си сложила една русалка с котва, само и само да я гелдам как избелява :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот klara » 05 Авг 2016, 12:33

Lollipop написа:Бих си сложила една русалка с котва, само и само да я гелдам как избелява :)


Мисля, че няма да постигнеш ефекта на тези татуировки отпреди 30-40 години. Твоята ще стане много по-хубава с днешната техника и бои и ще вземе да ти хареса :lol: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот kalinka-kuku » 21 Май 2018, 16:37

Не харесвам надписи, които никой, дори и собственика не разбира. :lol: Както и татуировките по дланите и пръстите
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Dipsy » 22 Май 2018, 17:24

Абсурдни са ми разни любовни и такива където си татуират снимки на децата. проява на лош вкус, а не на любов :???:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Frac » 22 Май 2018, 17:39

Татусите са въпрос на вкус или мания. Аз лично мисля че трябва да носят смисъл или средство за прикриване на нежелан белег. Но наистина съм попадла на много странни и налудничави татуси, но явно хорта си ги харесват, щом си ги правят.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта