Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот mimeto90 » 24 Яну 2015, 15:29

Напоследък виждам из фейсбук плуват някакви потресаващи опити за татуировки, а вчера открих и в сайта някакви доста подобни, някои вярно, че са изпипани, но не разбирам самото желание да си татуираш логото на Уиндоус или нещо подобно :shock: :shock: :lol:

Днес ме провокира да пусна темичката поредната идиотия под формата на татуировка, която ми попадна, именно тази мацка
bad-tattoo.jpg
bad-tattoo.jpg (15.12 KiB) Прегледано 1533 пъти
Така де, всеки си прави избор за себе си, но се питам защо му е на някой да рисува подобни странности по себе си :idea:
В края на изминалата календарна година излизаха доста абсурдни галерии със събрани още по-абсурдни татуси :D

Кои са татуировките, които сте виждали и искрено ви карат да се замислите за бъдещето на човечеството :lol: или пък ако не сте попадали на ужасните варианти на различни татуировки, споделете какво не бихте си направили никога, например? :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот nadqta » 24 Яну 2015, 15:33

Доста съм виждала и доста не бих си направила, даже май не искам да се шаря, в крайна сметка не мога да си се представя на 60 години с крачол или ръкав :lol: :lol: :lol:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Mon_ton » 24 Яну 2015, 15:49

За щастие главно съм виждала по някакви галерии в интернет, а не на истина. :) Според мен татуировката трябва да означава нещо смислено и истинско за теб, а дори и изпълнението ѝ да е лошо. А татуировки, които се правят само за смеха и ... мисля, че те са истинската глупост.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот valiopaf » 19 Фев 2015, 17:58

Mon_ton написа:За щастие главно съм виждала по някакви галерии в интернет, а не на истина. :) Според мен татуировката трябва да означава нещо смислено и истинско за теб, а дори и изпълнението ѝ да е лошо. А татуировки, които се правят само за смеха и ... мисля, че те са истинската глупост.

Не само глупост, ами и лудост, после се чудиш колко туш още да й намацаш отгоре, та да я покриеш :lol:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Kremiliya » 19 Фев 2015, 18:06

Винаги са ми били тъпи татуировките на котка, чийто Д е пъпа на човека... :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот S_Milenska » 25 Фев 2015, 13:05

Видях татуировка на кръста на жена, която беше волан на колело.. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46


Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот Локумът » 16 Мар 2015, 10:27

татуировки абсурдни много има по тая земя;)) Не знам кой е по-луд, този, който я измисля, или този, който я прави татуировката. :) Според мен татуировчика трябва да вразумява хората, но ако и той е пишман майстор се получават разни умопомрачителни неща. :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Мар 2015, 10:55

Винаги са ми били смешни татуировките, които са направени, колкото и да има. :lol: :lol: :lol: Разни цветя, смешни писанки, котви, то макар че това е най-доброто досега :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са най-абсурдните татуировки, които сте виждали и които никога не бихте си направили?

Мнениеот silver933 » 16 Мар 2015, 17:05

Мисля, че по света има много добри попадения, особено ако са и направени некачествено и ако татуировката е "тук беше Спас" няма как да е добра. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron