Какво четете в момента?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот Malina » 12 Фев 2017, 09:23

kauda написа:Новата книга на Никола Крумов "Междупанелни войни" :pistoldouble:

Голяма съм му почитателка, изключително забаревн хумор, а и в много случаи така добре се припокрива с нашата действителност, че на човек му става "лошо". :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот dinkog » 12 Фев 2017, 10:52

Никола Крумов е много готин. :mrgreen: Изключителен, той от години е известен, но напоследък взе да се развива, което е супер гот.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот Jully » 06 Апр 2017, 15:46

dinkog написа:Никола Крумов е много готин. :mrgreen: Изключителен, той от години е известен, но напоследък взе да се развива, което е супер гот.
Пресилено смешен ми е на мен и две книги пусна една след друга, сякаш огромната звезда, малко доскучава и той на моменти. Не съм сигурна али такова творчество трябва да излиза на книга.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот queenie » 10 Апр 2017, 20:40

Наскоро дочетох края на поредицата за Джак Ричър от Лий Чайлд и много ми хареса. Сега започвам да чета на Айзък Азимов "Събрани разкази" том 1-ви.
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Апр 2017, 21:28

Много харесам хора, които четат, колкото и смешно изречение да звучи. :) аз трудно избирам книги, филми... едва избирам!!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот Magdalena_Nai » 13 Апр 2017, 00:14

Сега чета Физика на тъгата на Георги Господинов- много специфична книга, странен сюжет, но трябва да се прочете:)
След това ме чака Любов на Елиф Шафак- бе чета често, но когато си открадна малко време за книга на пейка на слънце е много приятно...
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот Lollipop » 14 Апр 2017, 11:38

Последно прочетох пук и чук! :lol:
Приготвила съм си Ерик на Тери Пратчет, да видим кога ще го започна. :
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот Tinki » 26 Апр 2017, 14:00

Magdalena_Nai написа:Сега чета Физика на тъгата на Георги Господинов- много специфична книга, странен сюжет, но трябва да се прочете:)
След това ме чака Любов на Елиф Шафак- бе чета често, но когато си открадна малко време за книга на пейка на слънце е много приятно...


Любов на Шафак е страхотна книга. Физика на тъгата не съм я чела.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот gabinka_80 » 26 Апр 2017, 14:26

В момента чета "Как да оцелееш като родител"
Много хубава книга, имам някои забележки, нека историята да е само забавна или само сериозна, не на едната страница се смееш, на другата плачеш.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Какво четете в момента?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Апр 2017, 09:35

gabinka_80 написа:В момента чета "Как да оцелееш като родител"
Много хубава книга, имам някои забележки, нека историята да е само забавна или само сериозна, не на едната страница се смееш, на другата плачеш.

Страхотна е наистина! Има толкова много готини неща из вътре, изключително забавни истории,
аз също съм почитател на книгата и вече я прочетох. Има си някои слаби моменти, за които казваш и ти, но те са пренебрежими и като цяло книгата е много успешна. А и няма как да не се намеси и нещо сериозно, то е част от майчинството.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта