Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот Грохот » 11 Дек 2015, 12:19

Lisica написа:Ще ми се много да си намеря такъв крем, сега използвам лосион за тяло, но не ми харесва. :roll:

Най-доброто нещо в този случай е кокосовото масло - икономично и става за всичко, включително и ядене :grin:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2016, 16:28

Грохот написа:
Lisica написа:Ще ми се много да си намеря такъв крем, сега използвам лосион за тяло, но не ми харесва. :roll:

Най-доброто нещо в този случай е кокосовото масло - икономично и става за всичко, включително и ядене :grin:

Не е много икономично, ако се мажеш от глава до пети, но зависи много какво е състоянието на кожата, ако не е плачевно, т.е. не е крайно суха, то може и да е икономично, но ако е много суха кожата тя си попива зверски и едно мазане на ден дори не стига. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот klara » 21 Юли 2016, 10:50

За да изглежда свежа кожата, трябва и вътрешно, и външно да се поддържаме. Хубава храна, с повече плодове и зеленчуци, козметични процедури иначе да разчитаме само на добри гени или на почистването на лицето едва ли ще стане.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот Pipilota » 25 Юли 2016, 16:48

klara написа:За да изглежда свежа кожата, трябва и вътрешно, и външно да се поддържаме. Хубава храна, с повече плодове и зеленчуци, козметични процедури иначе да разчитаме само на добри гени или на почистването на лицето едва ли ще стане.

Права си, но се замисли, че и предците ни са се радвали на хубава кожа без процедури, аз ги намирам за излишни, всички ще остареем и не виждам нищо лошо една жена над 50 години да има някоя друга бръчка. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот belleville » 25 Юли 2016, 17:11

За мен има разлика между свежа кожа и без бръчки. Една 50-годишна жена с бръчки също може да изглежда със свежа кожа - без петна, сенки, видими пори и омазняване, равномерен тен. Бръчките са нещо друго.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот Lollipop » 26 Юли 2016, 09:25

Аз лично се старая да не се омазвам с излишен грим. Няма нищо лоши в малко грим, но нанасянето на дебели слоеве различни гадости Е излишно и няма как да не затормозява кожата.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот Gold » 26 Юли 2016, 11:24

Lollipop написа:Аз лично се старая да не се омазвам с излишен грим. Няма нищо лоши в малко грим, но нанасянето на дебели слоеве различни гадости Е излишно и няма как да не затормозява кожата.

И с ежедневен грим става, но задължително добро почистване всеки ден, от време на време маски, подхранване и така :)
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот ramimni » 26 Юли 2016, 12:31

Lollipop написа:Аз лично се старая да не се омазвам с излишен грим. Няма нищо лоши в малко грим, но нанасянето на дебели слоеве различни гадости Е излишно и няма как да не затормозява кожата.


Ако се ползва качествен грим и се спазват всички правила на гримирането като полагането на основа, за да се защити кожата, а не грима направо върху нея, не би трябвало да е проблем.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот Pipilota » 15 Авг 2016, 14:18

И все пак на мен лично ми изглежда прекалено и ненужно, това че се използва И основа не го прави по-лицеприятно. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как поддържате кожата си, за да изглежда свежа?

Мнениеот black » 18 Авг 2016, 17:14

Манекенките като цял живот са с грим и какво ли не са слагали по лицата си, да не би да изглеждат сбръчкани и с лоша кожа? Качеството и поддръжката са ключа явно.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта