Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот mimeto90 » 26 Яну 2015, 17:39

Много зависи от града, в който се кара, от това къде се кара и дали караш с детето си или сам, аз лично не бих тръгнала никъде с колело, може би до близкия голям парк, но до там, не мога да си позволя, особено зимата да ме брули снега с това колело :D
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот Ваня Стойчева » 26 Яну 2015, 17:49

mimeto90 написа:Много зависи от града, в който се кара, от това къде се кара и дали караш с детето си или сам, аз лично не бих тръгнала никъде с колело, може би до близкия голям парк, но до там, не мога да си позволя, особено зимата да ме брули снега с това колело :D

Да и аз не бих взела да карам колело и да си оставя автомобила, първо ми е топло, второ по-бързо, трето не се моря!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот mix_twix » 26 Яну 2015, 18:04

Аз имам кола, която държа само когато ходя извън града, иначе не се качвам в нея. Имам велосипед, Драг Ръш, жесток е постоянно съм с него!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот Lili_pili » 26 Яну 2015, 18:20

Много харесвам като видя мъж на колело, супер еко и супер яко! :))) Моето ново гадже все с колело, много е секси, е вярно, че не може да ме повози лесно, но е готино! :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот Andrey » 27 Яну 2015, 12:54

mimeto90 написа:Много зависи от града, в който се кара, от това къде се кара и дали караш с детето си или сам, аз лично не бих тръгнала никъде с колело, може би до близкия голям парк, но до там, не мога да си позволя, особено зимата да ме брули снега с това колело :D

Е не е чак пък толкова старшно, все пак е нормално да погледнеш прогнозата, ако ще вали целия ден не е оферта да си с колелото, но пък винаги можеш да си вземеш дъждобран! :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот Burborino » 27 Яну 2015, 13:02

Виждала съм много хора, които си ходят на работа с колелета. Иначе е алтернатива и мотопедче. Ние по едно време имахме и ходехме с него на близки разстояния. Пък и имаше малко багажниче, което беше удобно. После го продадохме, но все още обмисляме след време да си купим по-хубаво.
Като цяло би било чудесно ако повечко хора започнат да карат мотопедчета и колелета. Вече няма място из града и в пиково време е пълен абсурд да си намериш къде да паркираш. Няма и паркинги като хората.
Аз не мога да карам колело, но много искам да се науча и да си караме. Но не знам дали на тая възраст би се получило, защото съм като дърво... :roll:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот Krum » 27 Яну 2015, 14:22

Карането на колело е много приятно и лесно! Единствения му недостатък е, че по нагорнищата е зор. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот Lollipop » 27 Яну 2015, 15:12

Както се казва да не е тоя мързел, та да го заменя. Не мога да си представя уморена и изтезана да тръгна да карам колело до вкъщи или сутрин, докато спя още да тръгна да въртя педалите.. тцък :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Юли 2016, 11:22

Lollipop написа:Както се казва да не е тоя мързел, та да го заменя. Не мога да си представя уморена и изтезана да тръгна да карам колело до вкъщи или сутрин, докато спя още да тръгна да въртя педалите.. тцък :)

Е, ти пък, а аз толкова много искам да карам колело, за щастие в събота ще се сдобия с такова и когато ми мине срама и стана по-уверена, мисля да идвам с него на работа !:)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Велосипед в градски условия - бихте ли заменили автомобила?

Мнениеот mangusta » 26 Юли 2016, 15:50

Голямо предимство си е колелото. Избягваш задръстванията и се провираш почти навсякъде :lol: .
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта