Връзката секс – хранене, съществува ли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот viking » 28 Юли 2015, 16:11

Абе на мене защо така и без манджа ми се получава, нещо женско ли има в мене? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Snejna » 28 Юли 2015, 16:37

viking написа:Абе на мене защо така и без манджа ми се получава, нещо женско ли има в мене? :roll: :mrgreen: :mrgreen:

По-скоро си твърде много мъж, за да мислиш само за секс и без да имаш нужда от храна! :lol: Когато беше млад мъжът ми беше същия, сега обича и да си хапне!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот kalinka-kuku » 28 Юли 2015, 18:04

Охх, хайде сега, друго е, нима няма да се изкушите от една купа с ягоди и до нея голата ви половинка, как да няма връзка! :Р Храната може доста добре да влезе в любовната игра!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Snejna » 29 Юли 2015, 14:48

marsu написа:Охх, хайде сега, друго е, нима няма да се изкушите от една купа с ягоди и до нея голата ви половинка, как да няма връзка! :Р Храната може доста добре да влезе в любовната игра!

Така е, дори и любимия да е там, та и с дрехи не бих могла да издържа на изкушението, може да си сигурна!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот donni » 30 Юли 2015, 13:06

Snejna написа:
marsu написа:Охх, хайде сега, друго е, нима няма да се изкушите от една купа с ягоди и до нея голата ви половинка, как да няма връзка! :Р Храната може доста добре да влезе в любовната игра!

Така е, дори и любимия да е там, та и с дрехи не бих могла да издържа на изкушението, може да си сигурна!

Определено, храната си е храна, но в любовната игра не смятам, че има място и за нея! :|
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Авг 2015, 12:45

Защо да не, има хора, които се мажат от глава до пети по време на секс, според мен е важното тук да не се използва мед. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот mangusta » 10 Авг 2015, 14:02

rabotnata pchela написа:Защо да не, има хора, които се мажат от глава до пети по време на секс, според мен е важното тук да не се използва мед. :lol:

Каквото и да се използва, сякаш, все е зле, някак не мога да си представя, че след това чаршафите или дивана ще са омазани със сметана, мед, шоколад или каквото и да е друго, не мисля, че би ми донесло и някакво свръх удоволствие :?
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Krum » 10 Авг 2015, 14:16

rabotnata pchela написа:Защо да не, има хора, които се мажат от глава до пети по време на секс, според мен е важното тук да не се използва мед. :lol:

С мед по-скоро чистенето доста ще ни накара да се замислим... :roll:
Но аз си признавам, че мога да зяпна, ако видя приятелката ми да ме чака еротично намазана с една сметана или шоколад, ами няма да устоя! :oops:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Mamacita » 10 Авг 2015, 15:13

Krum написа:
rabotnata pchela написа:Защо да не, има хора, които се мажат от глава до пети по време на секс, според мен е важното тук да не се използва мед. :lol:

С мед по-скоро чистенето доста ще ни накара да се замислим... :roll:
Но аз си признавам, че мога да зяпна, ако видя приятелката ми да ме чака еротично намазана с една сметана или шоколад, ами няма да устоя! :oops:

По-напред ще я ядеш или целуваш... :roll: :mrgreen:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот silver933 » 10 Авг 2015, 15:36

В една друга тема ставаше въпрос за кебапчета! :) Сега ми отговорете - прибирате се вие, жена ви се е наредила - на гърдите кюфтета с майонеза, около пъпа кебапчета като слънце наредени, а в пъпа - лъжица лютеница. А на мястото "цел", сложила малко сърмички! :lol: :lol: :lol: Ше устоите ли?! :lol: :lol: :lol:

Е сега ще питате за мъжа, но и за него имам вариант - спокойно! :)
Понеже жените е модерно да не ядат и да са вегетарианки или да използват най-различни неща, предложението ми е много просто - на гърдите сложени резени домат и маслина оформени като зърно. На плочките на корема сложени малко сирена нарязани на плочки. :D В желанието си е фелацио, подредил няколко аспержита!
Огладнях направо!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта