Връзката секс – хранене, съществува ли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот николаев » 10 Авг 2015, 16:08

silver933 написа:В една друга тема ставаше въпрос за кебапчета! :) Сега ми отговорете - прибирате се вие, жена ви се е наредила - на гърдите кюфтета с майонеза, около пъпа кебапчета като слънце наредени, а в пъпа - лъжица лютеница. А на мястото "цел", сложила малко сърмички! :lol: :lol: :lol: Ше устоите ли?! :lol: :lol: :lol:

Е сега ще питате за мъжа, но и за него имам вариант - спокойно! :)
Понеже жените е модерно да не ядат и да са вегетарианки или да използват най-различни неща, предложението ми е много просто - на гърдите сложени резени домат и маслина оформени като зърно. На плочките на корема сложени малко сирена нарязани на плочки. :D В желанието си е фелацио, подредил няколко аспержита!
Огладнях направо!

Абе, мой, също ги обичам тези дето си ги изредил, ама баш от жената да ги ям... :D аз като искам нещо - вземам си го, когато и тя е ок, де, а когато съм гладен сядам и ям... :shock: :D
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lili_pili » 12 Авг 2015, 15:27

Silver933 разбирам иронията ти, но описанието е такова, че и Саманта от сексът и града ще осъзнае, защо покрита със суши не я огря да прави секс, просто е трябвало да смени менюто!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот dinkog » 12 Авг 2015, 16:42

:lol: :lol: :lol: леле, огладнях само като четях, представам си ако видя моята така, а тази лютеница в пъпа ме кара само да си мисля за времето, когато по гости имаше все кюфтета, руло стефани, картофена салата, ориз и по лъжица лютеница! :lol:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот kauda » 12 Авг 2015, 16:47

Аз лично не бих изпитала никакво удоволствие от подобна гледка, по-скоро ще ми стане смешно и ще си помисля, че е майтап, а не че е истински опит да ме съблазни и да ми повдигне либидото. Виж ако има малко свещи, ако има нежна храна, хубави ароматни неща с радост ще си хапна и ще направя и останалото! :oops:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Авг 2015, 16:57

kauda написа:Аз лично не бих изпитала никакво удоволствие от подобна гледка, по-скоро ще ми стане смешно и ще си помисля, че е майтап, а не че е истински опит да ме съблазни и да ми повдигне либидото. Виж ако има малко свещи, ако има нежна храна, хубави ароматни неща с радост ще си хапна и ще направя и останалото! :oops:

ако двойката ви е хумористична може и да намерите нещо забавно в подобно положение, но наистина ще е странно омазани с лютеница и майонеза да правите секс! :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lyomi » 19 Авг 2015, 11:50

dinkog написа::lol: :lol: :lol: леле, огладнях само като четях, представам си ако видя моята така, а тази лютеница в пъпа ме кара само да си мисля за времето, когато по гости имаше все кюфтета, руло стефани, картофена салата, ориз и по лъжица лютеница! :lol:

Ех как ми липсват, да вземем да си направим едно форумско гости с такова меню, а? Добре де, само с това ще си останем, ама поне ще е като едно време :mrgreen:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Авг 2015, 16:18

Съгласна съм с това меню, но айде аок може да не го сервираме върху никоя гола!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lyomi » 20 Авг 2015, 10:45

rabotnata pchela написа:Съгласна съм с това меню, но айде аок може да не го сервираме върху никоя гола!

Аз затова бях забравила, но да, май не е много добра идея, апък и на мен сякаш не може да се побере голяма част от менюто :lol: :lol: :lol:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот nushi.kisyova » 27 Авг 2015, 10:34

Да се върна малко по-сериозно в темата и да отбележа, че със сигурност правилното хранене играе голяма роля и в леглото, като това не се отнася само за мъжете!
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Andrey » 15 Сеп 2015, 10:42

nushi.kisyova написа:Да се върна малко по-сериозно в темата и да отбележа, че със сигурност правилното хранене играе голяма роля и в леглото, като това не се отнася само за мъжете!

така е, най-малкото, ако си преял, надали ще ти се прави секс по-скоро искаш да умреш./ :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта