Връзката секс – хранене, съществува ли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Fancy » 15 Сеп 2015, 14:16

Andrey написа:
nushi.kisyova написа:Да се върна малко по-сериозно в темата и да отбележа, че със сигурност правилното хранене играе голяма роля и в леглото, като това не се отнася само за мъжете!

така е, най-малкото, ако си преял, надали ще ти се прави секс по-скоро искаш да умреш./ :mrgreen:

Дори и да не си преял като прекаляваш с мазното и джънковете няма как да не се отрази и на креватните занимания. :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Andrey » 17 Сеп 2015, 09:27

Не знам , след като съм ял в KFC не съм забелязал да правя по-лош секс.. :roll: :mrgreen: Досега не съм получавал оплаквания от дамите, а те не са малко.. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот miron » 01 Окт 2015, 13:11

Andrey написа:Не знам , след като съм ял в KFC не съм забелязал да правя по-лош секс.. :roll: :mrgreen: Досега не съм получавал оплаквания от дамите, а те не са малко.. :mrgreen:

Aко всеки ден ядеш KFC и не знаеш що е плод, скоро ще получиш и забележки и дамите ще станат много по-малко... :) тъй капка по капка..
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Mamacita » 01 Окт 2015, 16:08

miron написа:
Andrey написа:Не знам , след като съм ял в KFC не съм забелязал да правя по-лош секс.. :roll: :mrgreen: Досега не съм получавал оплаквания от дамите, а те не са малко.. :mrgreen:

Aко всеки ден ядеш KFC и не знаеш що е плод, скоро ще получиш и забележки и дамите ще станат много по-малко... :) тъй капка по капка..

Ако е на 20 год. въпросният младеж, то близките 5 може и да няма проблеми, но на 50 едва ли ще му се получават нещата, така че е добре да се внимава!
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Andrey » 05 Окт 2015, 14:17

Аз че съм на 20 (++), на толкова съм, но не мисля, че дава пряко отражение. Като цяло гелдам да ям здравословно, но не съм намерил разлика какво съм ял и какви постижения съм имал в леглото, това казвам. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Elica » 05 Окт 2015, 14:51

Като с всяко нещо трябва и с храната в този аспект да се внимава. :) Все пак от храненето зависи цялостното ни здравословно състояние и ако Андрейчо днес не ти еп овлияло кфц-то то утре може да ти пречи да вдигнеш самолета ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Ное 2015, 15:00

Elica написа:Като с всяко нещо трябва и с храната в този аспект да се внимава. :) Все пак от храненето зависи цялостното ни здравословно състояние и ако Андрейчо днес не ти еп овлияло кфц-то то утре може да ти пречи да вдигнеш самолета ;)

Факт е това! Хубаво е с качествена храна да си помагаме да запазим забавната част от живота ни.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Mamacita » 02 Ное 2015, 16:55

Monika_Spasova написа:
Elica написа:Като с всяко нещо трябва и с храната в този аспект да се внимава. :) Все пак от храненето зависи цялостното ни здравословно състояние и ако Андрейчо днес не ти еп овлияло кфц-то то утре може да ти пречи да вдигнеш самолета ;)

Факт е това! Хубаво е с качествена храна да си помагаме да запазим забавната част от живота ни.

Абе от всичко може, ама умерено, а и толкова много и вкусни храни има, докато минеш през всичко (за месеца да кажем) то следващото джънк хранене ще е доста далече ;)
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lisica » 04 Ное 2015, 16:40

Mamacita написа:
Monika_Spasova написа:
Elica написа:Като с всяко нещо трябва и с храната в този аспект да се внимава. :) Все пак от храненето зависи цялостното ни здравословно състояние и ако Андрейчо днес не ти еп овлияло кфц-то то утре може да ти пречи да вдигнеш самолета ;)

Факт е това! Хубаво е с качествена храна да си помагаме да запазим забавната част от живота ни.

Абе от всичко може, ама умерено, а и толкова много и вкусни храни има, докато минеш през всичко (за месеца да кажем) то следващото джънк хранене ще е доста далече ;)

Зависи до колко джънк искаш да се докоснеш, може и по-често да бъде :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lollipop » 05 Ное 2015, 12:31

Джънк, мънк, ама като пораснете и самолета ще е само на пистата. ;) Затова е важно да се хапват храни, които помагат мъжът да бъде в добра форма. :heartbeating:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта