Връзката секс – хранене, съществува ли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот red_eyes » 01 Мар 2017, 16:12

Убедена съм, че има такава връзка. Определени храни са си афродизиак, но мисля, че всяко вкусно ядене и добре приготвено може да превърне мъжа, а защо не и жената, в сексуален атлет.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Kaya » 05 Мар 2017, 09:54

red_eyes написа:Убедена съм, че има такава връзка. Определени храни са си афродизиак, но мисля, че всяко вкусно ядене и добре приготвено може да превърне мъжа, а защо не и жената, в сексуален атлет.

И зависи как е поднесено, може и едни пържне яйца да направят чудеса, нали така! :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот silver933 » 06 Мар 2017, 15:44

Според мен храната може да е афродизиак, те и за магданоза говорят така, но колко трябва да изям? На мен няма да ми подейства, пък и аз винаги съм готов за секс, по-скоро алкохолът може да промени малко настроенията ми, а не храната.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот miron » 26 Апр 2017, 15:34

За всяко нещо е важно храненето, а сексът си е основна част от живота ни. Нормално е храната да рефлектира. Има твърдения, че вегетарианците имат по-продължителен полов акт, разбирайте мъжа.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lollipop » 02 Юни 2017, 11:19

Дали са вегетарианци или не не знам,.. но здравословния вид продължава и сексуалния акт. Затлъстяването довежда и до еректилна динсфункция, а и по-бързо се изморяват хората с повечко килца да вършат това така приятно занимание. Само тази връзка с храната виждам аз, а не, че ако яде мъжът ми омар, довечера ще правим 1 час секс. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот miron » 02 Юни 2017, 15:05

Lollipop написа:Дали са вегетарианци или не не знам,.. но здравословния вид продължава и сексуалния акт. Затлъстяването довежда и до еректилна динсфункция, а и по-бързо се изморяват хората с повечко килца да вършат това така приятно занимание. Само тази връзка с храната виждам аз, а не, че ако яде мъжът ми омар, довечера ще правим 1 час секс. :roll:

Напълно съм съгласен, като всяко нещо и секса си е сериозно физическо натоварване и мъжа, ако е по-активен, което е и обичайното,. трябва освен способностите на малкия приятел, да има и способността и физическата готовност да издържи един по-сериозен маратон, които изисква много енергия. Ето, за енергията може да трябва и качествена храна, съгласен съм. Всичко е свързано и всяка една функция на тялото, има нужда от правилно задвижване и хранене.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lana » 04 Дек 2018, 15:54

Абе, пак си е до човека. Не всеки мъж мисли само за храна все пак :mrgreen: Ако е озверял от глад сигурно наистина няма да му е до секс, ама то и при жените е така :lol:
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Ива Тодорова » 04 Дек 2018, 16:06

Все едно са животни, бе :lol: Храната и секса!
Аз също не мисля че нещата са толкова свързани. Познавам мъже, които не са лакоми, тоест това не им е толкова важно. Та чак да зависи сексуалното им желание от яденето :grin:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот София » 07 Дек 2018, 13:20

Абе, има си мъже, които са си като мечки стръвници :mrgreen: Ако не е хапнал, не му е до нищо друго. Така че съществува такава връзка - просто не е задължителна при всеки мъж.
Аз имах такъв приятел - ядеше като звяр, имам чувството че това му беше и най-важното в живота. Затова и се разделихме, много почнах да се дразня в един момент :mrgreen:
София
 
Мнения: 111
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:16

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron