Връзката секс – хранене, съществува ли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот ivoblinc » 26 Яну 2015, 15:35

Попадам на няколко поредни статии, които твърдят, че с различни храни можем да подобрим сексуалната си активност.
Чак в един момент започнах да се замислям дали да не си ги набавя :D

Не ме разбирайте погрешно нямам никакви затруднения в леглото, но нали знаете как все се иска на хората да са малко по-добри или да имат малко повече от едно или друго.
Та си казах, добре де, ако някой все пак е успял да стане сексуален гигант само с разнородно хранене, защо да не опитам и аз :idea: :roll:

Прочетох в един чужд сайт, че и това се отразявало добре на мъжката сексуалност,
Potency.jpg
Potency.jpg (24.11 KiB) Прегледано 2008 пъти
въпреки че не мога да направя тази връзка, нито пък връзката секс - хранене и все пак ще се радвам някой да ми сподели :idea: :idea:

Мислите ли, че с хрупането на повече ядки, да кажем или пържени яйца с лук, ще станем по-потентни :roll: до сега случвало ли ви се е да правите връзката секс - хранене :roll:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Loreyn » 26 Яну 2015, 15:41

Да ви кажа, че моя мъж беше на диета и то все с неща, които в последствие се оказаха повишаващи потентността и в крайна сметка нямаше разлика... :D или понеже той не е знаел, че са такива и заради това не е почувствал нищо по-различно :?: :D
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Krum » 26 Яну 2015, 16:03

Не, никога :))) Дори не вярвам в тези храни, които ги наричат афродизиак, според мен няма нищо общо. Разбира се, ако се наядеш с баница и сърми и ти се ще да заспиш по най-бързия начин, трудно би доставил удоволствие на някоя дама и на себе си.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Яну 2015, 16:36

Много връзки по принцип виждам със секса, но връзката между яденето и секса не я намирам. Разбира се, може да му се прииска на мъжа ми, ако му приготвя любимите мекици и му ги сервирам само по кухненска престилка, но мисля, че не точно мекиците ще са свършили основната работа. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Elica » 26 Яну 2015, 17:18

Мисля, че има значение храната, някои наистина действат възбуждащо и помагат да се запази по-дълго време сексуалния акт. :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Slavena » 26 Яну 2015, 17:40

мисля, че има връзка, храната много зависи и на настроението и на желанието за секс.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот mix_twix » 26 Яну 2015, 18:06

О, да и аз съм любопитен да разбера :)))
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Lili_pili » 26 Яну 2015, 18:19

Мисля, че има значение храната разбира се! :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Pipilota » 27 Яну 2015, 11:09

Чувала съм, че млечниет продукти пречат на секса, за мен това са глупости, сексът няма нищо общо с храната :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Връзката секс – хранене, съществува ли?

Мнениеот Kaya » 27 Яну 2015, 11:30

Мисля, че има значение храната, особено за продължителността на акта, да. Защото ако сме се наяли с пържени пържоли определено няма да има добър приток на кръв в партньора ни. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта