Подкрепяте ли министър Москов и предложенията му за реформи, а в спора с Местан?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Подкрепяте ли министър Москов и предложенията му за реформи, а в спора с Местан?

Мнениеот belleville » 27 Яну 2015, 10:22

Тези дни постоянно се говори за реформите в здравеоопазването и най-вече за спора между министър Петър Москов и Лютви Местан от ДПС.
548776.jpg
548776.jpg (12.2 KiB) Прегледано 1305 пъти
Съответно Москов упреква Местан,(ако все още не сте запомнили кой е Москов - сложих снимка :D ) че не мисли и не се интересува от проблемите на хората, а единствено от оцеляването на ДПС! :!: От страна на Местан обвиненията са за изнасяне на неверни данни?! :?

Все пак кой би повярвал на Местан, Москов е от скоро в политиката, никога не е бил на подобен пост, докато всички знаем, че колкото повече време си наврян в някоя партия, в толкова по-изпечен лъжец се превръщаш, да, визирам Местан! :idea: :idea:
Мисля, че по-големия процент от хората биха подкрепили Москов в предложенията му за реформи, но в спора с Местан? Е, аз отново съм За Москов! :D

Това са лични убеждения и размишления, не мога да ангажирам никого с тях, а вие подкрепяте ли министър Москов, заедно с предложенията му за реформи, :?: а какво е отношението ви относно спора между него и Местан? :?:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Подкрепяте ли министър Москов и предложенията му за реформи, а в спора с Местан?

Мнениеот ramimni » 27 Яну 2015, 10:26

Не подкрепям нито единия, нито другия, смятам, че изказванията им са прекалени и основната им цел е да разсейват обществото от важните неща случващи се около предстоящите реформи :idea:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Подкрепяте ли министър Москов и предложенията му за реформи, а в спора с Местан?

Мнениеот Pipilota » 27 Яну 2015, 10:47

Има нужда от реформи в здравето, то това е ясно. Само че някои от крайните идеи на Москов не ми харесват, твърде големи ограничения налага върху здравно неосигурените и твърде сериозен тормоз смята да извърши срещу тях- все пак хората нямат пари, ние сме бедна държава. Аз също съм имала месеци, в които не съм била осигуряване, не съм си трупала пари, не съм имала спестявания, как да си плащам осигуровки? Преди всичко трябва да се работи в здравето и със социалния министър, защото въпроса със здравеопазването не е толкова изолиран, това са истински социални случаи!
Иначе да се наложат малко по-сериозни правила, да има постепенно увеличение на заплатите на лекарите в спешната помощ не е лошо, но мисля, че и трябва да им правят проверки за нормалното и човешкото им отношение, за корупция, все неща, които куцат сериозно в здравеопазването. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Подкрепяте ли министър Москов и предложенията му за реформи, а в спора с Местан?

Мнениеот Kaya » 27 Яну 2015, 11:33

Според мен е безсмсилено да се водят такива спорове, за мен опозицията в България не е за да свърши нещо, а за да я има - на обратно на всички идеи. От ДПС трябва да осъзнаят, че скоро няма да имаме финансова възможност да отглеждаме кърлежите, които са им електорат.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Подкрепяте ли министър Москов и предложенията му за реформи, а в спора с Местан?

Мнениеот Andrey » 27 Яну 2015, 12:52

Подкрепям го разбира се! Поне има желание да свърши нещо, надявам се заради алчността и бизнеса по високите върхове на властта да не се развалят нещата и намеренията му да се изпълнят.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Подкрепяте ли министър Москов и предложенията му за реформи, а в спора с Местан?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Яну 2015, 14:49

До някъде подкрепям промените, но не и тези, които засягат българите, тези против ромите - да хахах :))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта