Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот Локумът » 06 Окт 2015, 12:00

Единствено за джинджифила съм чувал положителни неща, хората го ядат и му се радват, дано анистина да има антираково действие.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот Pipilota » 13 Окт 2015, 15:42

Локумът написа:Единствено за джинджифила съм чувал положителни неща, хората го ядат и му се радват, дано анистина да има антираково действие.

Мисял, че лук, лимон, чесън, сода също имат такива действия, но то си е пази Боже там! :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот Lilly_milly » 14 Окт 2015, 12:10

Pipilota написа:
Локумът написа:Единствено за джинджифила съм чувал положителни неща, хората го ядат и му се радват, дано анистина да има антираково действие.

Мисял, че лук, лимон, чесън, сода също имат такива действия, но то си е пази Боже там! :(

Ама и куркумата има такова действие, не е за подценяване силата й!
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот Локумът » 14 Окт 2015, 13:42

Да и куркума, абе общо взето подправките правят чудеса ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот ramimni » 14 Окт 2015, 14:13

Локумът написа:Да и куркума, абе общо взето подправките правят чудеса ;)

Така е, но сякаш тези източните правят повече магии, тука няма да видиш някъде да пише какво лекува чубрицата или самардалата :idea: :mrgreen:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот Lisica » 14 Окт 2015, 14:39

Тук май само чубрица и самардала верно вирее и са ни традиционни подправки, доста сме ограничени на вкусове ние. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот fawla » 14 Окт 2015, 15:54

за витамини точно не знам, до колкото знам витамин С доста повлиява ан рака, но как и защо ен съм наясно, дали има някаква "превантивна" мярка също нямам идея.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот Локумът » 10 Ное 2015, 10:38

fawla написа:за витамини точно не знам, до колкото знам витамин С доста повлиява ан рака, но как и защо ен съм наясно, дали има някаква "превантивна" мярка също нямам идея.

Кзва ли ти някой, но съм чувал за лечения, които са директно вкарване на витамин С в тумора и неговото премахване по такъв начин, ама колко е истина... един Господ знае.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот fawla » 11 Ное 2015, 10:14

Да, наистина няма от къде да знаем, но ако е толкова лесно е учудващо защо не се признава от лекарите и не се практикува.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Кои витамини смятате, че предпазват от рак? Какво е редно да приемаме допълнително?

Мнениеот vvasilevski » 30 Мар 2016, 13:42

Хората чакат да се разболеят от рак – и чак след това се чудят как да се излекуват. Защо е нужно да чакаш болестта да те атакува и да ти нанесе вреда – и едва след това в паника да се чудиш как да се лекуваш? – Профилактиката е много по-лесна от лечението!
Те постъпват така неразумно защото всеки си мисли „Това се случва на другите – не на мен!”
Това е много наивна надежда – всички които са умряли от рак, са разчитали точно на това! – а колко по-лесно е било да предприемат профилактични мерки – и да са живи!

Горчивата истина е тази – официална статистика на USA:
- през 1970 г. – всеки 10-ти жител на планетата е имал рак
- през 2008 г. – всеки 3-ти
- за 2020 г. – прогноза: всеки втори жител на планетата ще има рак!

Кой е мъдрият път да действаме?
Посетете моя персонален сайт
(wwclub.us/v.vasilevski)
към Системата «Cancer Cure Clinic Online» и узнайте безплатно кои са най-простите и най-резултатни методи за профилактика от рак!
Проявете благоразумие СЕГА – за да се предпазите от мъка, болест и смърт – и да останете живи!
vvasilevski
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Мар 2016, 13:37

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта