Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот mangusta » 28 Яну 2015, 17:01

Никога нямаше да се сетя, че има такова нещо като сок от алое вера, докато една приятелка не донесе една бутилка вкъщи. :idea: :idea:

Каза, че си го е купила, но нещо не й допадал вкуса, а й се свидеше да го изхвърли, тъй като каза, че бил много полезен и вяно се явява като някакъв вид хранителна добавка или греша?! :?
aloe-vera-juice.jpg
aloe-vera-juice.jpg (11.98 KiB) Прегледано 7684 пъти
Като цяло, това което пише на самата бутилка е, че помага за почти всичко, т.е. полезен е за цялостния тонус на тялото и повлиява добре храносмилателния тракт, :!: но аз нямам проблеми и се надявам, ако пия от него все пак да усетя някаква положителна промяна, :roll: тъй като си е цял литър, поне повече бодрост и енергия да ми даде, :idea: понеже ми се струва, че това са ми основните проблеми покрай детето :idea: :D

Много ми се искаше да се консултирам с вас, какво сте чували за сока от алое вера, дали си струва да си купя и второ шише със сок или да не очаквам кой знае каква промяна :roll: А ще съм още по-щастлива, ако се включат и хора, които са го използвали, а не от слухове да гадаем за какво иде реч, как реално повлиява организма и как би трябвало да му повлияе :idea: :idea:
Благодаря предварително! :)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот Mamacita » 28 Яну 2015, 17:05

Пила съм нещо като сок от алое, но не мисля, че имаше точно такива свойства, което е странно, но моето беше по-скоро за повдигане временно на тонуса, надявам се някой ако може да изясни разликата между двата вида сок от алое, да пише и за свойствата им, де ;)
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот Malina » 28 Яну 2015, 17:23

:shock: Никога не съм опитвала, май.. по-скоро алоето си го представям като нещо за козметиката, а не за пиене, знам ли.. :roll: и аз съм любопитна, как се пие и от къде си го вземаш? :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот Локумът » 29 Яну 2015, 11:16

8-) Никога не съм пил сок от алое, но съм чувал, че е полезен, но пък за какво не знам. На мен ми се вижда като нещо, с което жените биха си мазали порите. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот viking » 29 Яну 2015, 12:09

Malina написа::shock: Никога не съм опитвала, май.. по-скоро алоето си го представям като нещо за козметиката, а не за пиене, знам ли.. :roll: и аз съм любопитна, как се пие и от къде си го вземаш? :mrgreen:

Виждал съм го в магазините за здравословни храни, но и в някои от по-големите аптеки :idea:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот Lollipop » 29 Яну 2015, 12:21

Е, да ама ей така дас и вземеш да си пиеш, на мен ми се вижда странно и опасно и си мисля, че е горчиво. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот belleville » 29 Яну 2015, 14:24

Lollipop написа:Е, да ама ей така дас и вземеш да си пиеш, на мен ми се вижда странно и опасно и си мисля, че е горчиво. :mrgreen:

Хахаха, луди ли сте бе хора, какво сте се наплашили от едно цвете, не е опасно, аз съм пила алое, не продължително само веднъж съм си взимала и ми хареса на вкус, не е горчиво, но има специфичен вкус, сега гледам, обаче, че са пуснали някакви сокове от алое вера с различни вкусове, за да се убие странното, явно и за да е по-поносимо за деца и за хора, които не си падат по вкуса :!:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот Rali_hr » 29 Яну 2015, 14:40

Не съм пила никога, но май съм опитвала на сок, т.е. чисто истинско алое не съм опитвала, може би ще е полезно за храносмилането, но не знам да има някакви чудотворни неща, не съм запозната с него.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот Krum » 29 Яну 2015, 16:49

Пил съм като малък, уж за подсилване на имунитета, но повече не съм. Не знаех, че още се пие, а от къде как и защо се беше намерило това алое, едни Господ знае :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Пили ли сте сок от алое вера, как ви повлия и как трябваше да ви повлияе?

Мнениеот Elica » 29 Яну 2015, 17:55

Опитвала съм го , но има много странен вкус и се отказах изобщо не ми хареса..
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта