Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот Neven498 » 26 Май 2015, 12:03

Локумът написа:
Anka написа::shock: :shock: Ветеринар ти е казал да си купиш хапчета, е това вече е ужасно и жалко за нас. ...

Поне ветеринарите искат пациентите им да останат живи :)))

Ветеринарите в много от случаите са доста по-адекватни от джипитата ни. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот LaCoquine » 26 Май 2015, 14:15

Neven498 написа:
Локумът написа:
Anka написа::shock: :shock: Ветеринар ти е казал да си купиш хапчета, е това вече е ужасно и жалко за нас. ...

Поне ветеринарите искат пациентите им да останат живи :)))

Ветеринарите в много от случаите са доста по-адекватни от джипитата ни. ;)

Да бе, ако беше така, гладни щяха да умрат и ветеринарите!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот Filipa » 27 Май 2015, 12:23

LaCoquine написа:Да бе, ако беше така, гладни щяха да умрат и ветеринарите!

Невен има право. Съвсем скоро заведохме котката ни на лекар, едвам дишаше. Такова внимание към животинката рядко можеш да видиш у лекар към пациента му - човек. При тях го има маниера "на всичко съм се нагледал и към всичко съм претръпнал", та се отнасят по-скоро с безразличие.
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот mangusta » 27 Май 2015, 15:35

Filipa написа:
LaCoquine написа:Да бе, ако беше така, гладни щяха да умрат и ветеринарите!

Невен има право. Съвсем скоро заведохме котката ни на лекар, едвам дишаше. Такова внимание към животинката рядко можеш да видиш у лекар към пациента му - човек. При тях го има маниера "на всичко съм се нагледал и към всичко съм претръпнал", та се отнасят по-скоро с безразличие.

Радвам се, че котето е добре, аз имам по-скоро лоши спомени от ветеринари-джигити, които намират за добре да ходиш в продължение на месеци, всяка седмица при тях и да им кихаш известни (неголеми) суми, но все пак... не съм била единствена :!:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот Kremiliya » 27 Май 2015, 15:39

Доста изместихме темата, но както и да е. Започнах да пия пробиотик след последния прием на антибиотик, добре ми действа и най-хубавото е, че помогна и на метаболизма ми.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот Filipa » 28 Май 2015, 11:10

Kremiliya написа:Доста изместихме темата, но както и да е. Започнах да пия пробиотик след последния прием на антибиотик, добре ми действа и най-хубавото е, че помогна и на метаболизма ми.

По колко време го приемаш?
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот Kremiliya » 28 Май 2015, 12:25

Filipa написа:
Kremiliya написа:Доста изместихме темата, но както и да е. Започнах да пия пробиотик след последния прием на антибиотик, добре ми действа и най-хубавото е, че помогна и на метаболизма ми.

По колко време го приемаш?

Пия такива неща 2 пъти като приема и дните на почивката м/у двете опаковки са равни на времето, за което съм пила пробиотика с пропуските. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот renetka » 28 Май 2015, 13:21

Определено помага на метаболизма, защото храната се абсорбира по правилен начин. Не се получава застояване и гниене :mrgreen: Вади токсините от организма с две думи. Аз и затова повтарям, че пробиотик не се пие само когато пиеш антбиотик :) Примерно на моя пише, че намалява опасността и от бактериални и гъбични инфекции на пикочните пътища, както и вагинални такива.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Май 2015, 13:36

renetka написа:Определено помага на метаболизма, защото храната се абсорбира по правилен начин. Не се получава застояване и гниене :mrgreen: Вади токсините от организма с две думи. Аз и затова повтарям, че пробиотик не се пие само когато пиеш антбиотик :) Примерно на моя пише, че намалява опасността и от бактериални и гъбични инфекции на пикочните пътища, както и вагинални такива.

Какви са твоите пробиотици?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кога е важно да се пият комбинираните добавки - пробиотик с пребиотик?

Мнениеот Neven498 » 28 Май 2015, 14:32

renetka написа:Определено помага на метаболизма, защото храната се абсорбира по правилен начин. Не се получава застояване и гниене :mrgreen: Вади токсините от организма с две думи. Аз и затова повтарям, че пробиотик не се пие само когато пиеш антбиотик :) Примерно на моя пише, че намалява опасността и от бактериални и гъбични инфекции на пикочните пътища, както и вагинални такива.

Това за гъбичните инфекции не го знаех.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта