Хората убиват планетата - последствията от глобалното затопляне

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Хората убиват планетата - последствията от глобалното затопляне

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Сеп 2015, 13:44

Не мисля, че и бабите ни на село съзнават това, което се опитваш да кажеш Lollipop, точно поколението около 50+ години не мисли изобщо за глобалните промени, макар че и аз съм в това число, мога да кажа, че не виждам и не усещаме разбиране сред хората на моята възраст.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Хората убиват планетата - последствията от глобалното затопляне

Мнениеот Andrey » 28 Сеп 2015, 14:13

Ваня Стойчева написа:Не мисля, че и бабите ни на село съзнават това, което се опитваш да кажеш Lollipop, точно поколението около 50+ години не мисли изобщо за глобалните промени, макар че и аз съм в това число, мога да кажа, че не виждам и не усещаме разбиране сред хората на моята възраст.

Това че е така - така е. :) А и в момента младите дори не знаят какво е това сняг и си мислят, че зимата е това, което се случва в момента, но не е така. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Хората убиват планетата - последствията от глобалното затопляне

Мнениеот moni.sparrow » 28 Сеп 2015, 15:18

Ваня Стойчева написа:Не мисля, че и бабите ни на село съзнават това, което се опитваш да кажеш Lollipop, точно поколението около 50+ години не мисли изобщо за глобалните промени, макар че и аз съм в това число, мога да кажа, че не виждам и не усещаме разбиране сред хората на моята възраст.

Точно в тази възраст не мисля, че някой мисли за нещо освен за внуците си, така че няма какво да говорим :x
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Хората убиват планетата - последствията от глобалното затопляне

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Окт 2015, 12:28

moni.sparrow написа:
Ваня Стойчева написа:Не мисля, че и бабите ни на село съзнават това, което се опитваш да кажеш Lollipop, точно поколението около 50+ години не мисли изобщо за глобалните промени, макар че и аз съм в това число, мога да кажа, че не виждам и не усещаме разбиране сред хората на моята възраст.

Точно в тази възраст не мисля, че някой мисли за нещо освен за внуците си, така че няма какво да говорим :x

Те по принцип не мислят за нищо, свързано с чистотата, с природата, а само и единствено знаят да хокат младите, колко са глупави.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Хората убиват планетата - последствията от глобалното затопляне

Мнениеот Fury » 13 Дек 2018, 13:14

Много се говори по тая тема, ама май с говоренето си оставаме. Много от нас си мислят, че въпроса не ги засяга, твърде глобален им се струва. Истината е че ако всеки прави по нещо мъничко, за да предотвратява глобалното затопляне, проблема ще бъде решен.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Хората убиват планетата - последствията от глобалното затопляне

Мнениеот Кети cat » 04 Яну 2019, 16:06

Няма преходни сезони, няма истинска зима. Това са основните неща. Топят се ледници, изчезват животински видове. Въобще, хората сме най-големите унищожители.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron