Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Slavena » 23 Мар 2015, 18:14

Абсурдно е това, никога не можеш да видиш никаква близост между възрастните хора, а камо ли да правят секс, смешно е ;)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Мар 2015, 21:34

Аз съм на 45 и вече минавам към пасивния сексуален живот, пък какво остава, като стана на 60! Моля ви се... чак смешно ми изглежда хаха :))
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот flip » 03 Яну 2019, 16:44

А, да, бе, водят те...Едва свързват двата края, повечето са самотници, облечени в мрачни дрехи, какъв ти секс. Бях чела че българските пенсионери са едни от най-мрачните и тъжни хора по света. И не е изненада, предвид мизерията, в която живеят повечето. :roll:
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Dalia » 03 Яну 2019, 17:22

Че само британските пенсионери ли имат активен сексуален живот? По-голяма щуротия не бях чувала :lol:А какво ще кажете за американските и германските или китайските? Освен ако нямате предвид за активния сексуален живот, който им предлага живота в България с нищожните им пенсийки.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Веси Вес » 07 Яну 2019, 10:52

Средностатистическият български пенсионер мисля че просто иска да оцелее. Какъв секс?!
Да, пенсионерите на запад може и да се радват на секс, ама тукашните, милите, само им е до това.
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron