Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Snejna » 29 Яну 2015, 15:02

Не вярвам, че не сте видели статията за пенсионерите британци, които заявяват, че водят активен сексуален живот, въпреки че са над 70 години! :shock:

09cdb0.jpg
09cdb0.jpg (34.52 KiB) Прегледано 1216 пъти

Честно да си кажа, не съм си представяла, че мога да видя от български пенсионери близост като тази на снимката по-горе. :roll: Много се съмнявам дори, че британците са излъгали за сексуалния си живот, но знам ли! Затова се запитах, дали според вас и българските пенсионери все още имат активен сексуален живот, или мислите, че отдавна секса е табу за тях? :roll:
Все си мисля, че българския пенсионер има далеч повече проблеми и грижи от британския, затова смятам, че изобщо не може да се говори за секс при нашенските стари хора. :roll: А и поколението им сякаш е такова, че сигурно спират да правят секс след като се родят желаната бройка деца, но може и да съм в грешка. :mrgreen:
Вие как мислите, дали българските пенсионери водят все още активен сексуален живот, мислите ли,че това го правят и британците или виждате в това само една лъжа? :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Andrey » 29 Яну 2015, 15:35

Абсурд, не ми се вярва изобщо да се води активен сексуален живот, та дори и смешно ми се вижда. :mrgreen:
Българските пенсионери си мисля, че дори не се държат мило и гальовно един към друг, а какво остава за другото?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Kremiliya » 29 Яну 2015, 16:32

Не вярвам, че имат изобщо сексуален живот, пък камо ли активен. :) Аз като пенсионерка се виждам застаряла и без секс ... :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Malina » 29 Яну 2015, 17:39

Не знам честно да ви кажа, досега никоя баба не ми се е похвалила, но пък скоро дочух един дядо да си търси разни сексуални добавки тип виагра, така че все трябва с някой да ги е ползвал!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Nightmare » 29 Яну 2015, 17:48

Правят, ама се съмнявам да е с техните баби, все пак след една възраст жените губят желанието си, а и като знаят, че и дядовците губят възможностите си, се успокояват, ама не е точно така за дядовците има сини хапчета, ама бабите що ли пък не се сещат за тях :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот Mon_ton » 29 Яну 2015, 18:03

Nightmare написа:Правят, ама се съмнявам да е с техните баби, все пак след една възраст жените губят желанието си, а и като знаят, че и дядовците губят възможностите си, се успокояват, ама не е точно така за дядовците има сини хапчета, ама бабите що ли пък не се сещат за тях :roll: :mrgreen: :mrgreen:

За бабите има лубриканти! Баба ми, лека ѝ пръст, казваше, че с времето все повече ти се иска, ама не можеш! :roll: :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Яну 2015, 18:16

:oops: Е, не мога да повярвам, според мен британците лъжат, само и само да не се покажат като сексуално неактивни. Как пък над 70 години ще правят секс, желание може да имат, но няма как да стане номера!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот S_Milenska » 09 Мар 2015, 14:08

Не мисля, че някой след 50-тата година дори води активен начин на живот, а камо ли пенсионер :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот mix_twix » 16 Мар 2015, 12:37

Не знам, тука пенсионерите ни са много консервативни, не вярвам, че правят много секс за удоволствие и като млади, че и сега на стари години изобщо ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мислите ли, че българските пенсионери водят активен сексуален живот като британците?

Мнениеот qwerryyy » 22 Мар 2015, 11:45

Не ми се вярва, че е така, тук нашите баби и дядовци са твърде консервативни, а и представете си какво желание може да имате, като днес сте яли само грис-каша, защото нямате пари за друго, нали.. не върви някак си.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron