Съгласни ли сте да заплатите дължимото към Здравната каса до 6 месеца, за да се възвърнат правата ви?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Съгласни ли сте да заплатите дължимото към Здравната каса до 6 месеца, за да се възвърнат правата ви?

Мнениеот Andrey » 04 Фев 2015, 14:52

Да си гледат работата, кой колкото може по-далеч да бяга от България, тук докато не докараме до положение, да работим вечно и да не се пенсионираме няма да ни оставят, а ако може и за всеки случай здравеопазването да е смешно, та да мрем по-бързо още по-хубаво за държавата! Само цигани да има да им дават по 3 кюфтета та да ги избират.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Съгласни ли сте да заплатите дължимото към Здравната каса до 6 месеца, за да се възвърнат правата ви?

Мнениеот silver933 » 05 Фев 2015, 14:39

Здравната каса да си гледа работата, много изнагля тая държава, сериозно ви казвам, все по-често мисля за това, че трябва да се махна от България, всичко са само абсурди тук! Само се иска от гражданите, а в действителност нищо не се прави за самите тях! Идеята все едно е да се гърчим и да преживяваме едва, а държавата да е фрашкана с пари за крадене!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Съгласни ли сте да заплатите дължимото към Здравната каса до 6 месеца, за да се възвърнат правата ви?

Мнениеот S_Milenska » 05 Фев 2015, 15:28

Не съм съгласна изобщо, не смятам, че българското здравопазване предлага такива услуги, че да изискват това, виждаме как масово родители просят пари за децата си, за да бъдат излекувани, как хората носят подкупи, как носят лекарства и всичко, а после плащай на държавата, че защо?! Май най-изгодното от цялото здравно осигуряване е като ходиш при джипито да не му дадеш 25лв!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Съгласни ли сте да заплатите дължимото към Здравната каса до 6 месеца, за да се възвърнат правата ви?

Мнениеот Elica » 05 Фев 2015, 16:24

поредния начин да се оберат българските граждани! А за ромите пак нищо!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Съгласни ли сте да заплатите дължимото към Здравната каса до 6 месеца, за да се възвърнат правата ви?

Мнениеот Mon_ton » 05 Фев 2015, 17:48

Elica написа:поредния начин да се оберат българските граждани! А за ромите пак нищо!

И аз си мисля, че това е поредния начин да финансираме държавата, а за някои бодопомазани това не важи! Искаме равни права, то е по-добре да си циганин!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Съгласни ли сте да заплатите дължимото към Здравната каса до 6 месеца, за да се възвърнат правата ви?

Мнениеот Pipilota » 06 Фев 2015, 10:13

Не съм съгласна, но кой ще ме пита? Така или иначе ако искам да се възползвам от мизерните услуги на здравната каса, трябва да плащам!!!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron