Изневярата скоро ще се лекува? - вълшебно хапче ще спира нагона на дамите

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Изневярата скоро ще се лекува? - вълшебно хапче ще спира нагона на дамите

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2015, 16:40

Голям смях с тези хапчета! От както казах на съпруга ми постоянно ме бъзика, че ще ми вземе, явно си нямаме доверие, аз вече чакам да измислят и за мъже такива, но тогава ако ги намеря хич няма да му казвам за тях, скришом ще му ги давам. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Изневярата скоро ще се лекува? - вълшебно хапче ще спира нагона на дамите

Мнениеот Pipilota » 10 Фев 2015, 10:52

rabotnata pchela написа:Голям смях с тези хапчета! От както казах на съпруга ми постоянно ме бъзика, че ще ми вземе, явно си нямаме доверие, аз вече чакам да измислят и за мъже такива, но тогава ако ги намеря хич няма да му казвам за тях, скришом ще му ги давам. :mrgreen:

Ти представяш ли си! А най-забавното ще бъде, ако тези лекарства не ги продават в аптеките, а в секс шопа. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Изневярата скоро ще се лекува? - вълшебно хапче ще спира нагона на дамите

Мнениеот qwerryyy » 03 Юли 2015, 12:54

Аз питам кога за мъжете ще измислят такова хапче, все пак те са тези, които изневеряват повече, или пък просто жените по-добре се крият. Все пак трябва да има равнопоставеност. Нещо обратно на виагра ще свърши работа при тях. :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Изневярата скоро ще се лекува? - вълшебно хапче ще спира нагона на дамите

Мнениеот dinkog » 03 Юли 2015, 13:39

qwerryyy написа:Аз питам кога за мъжете ще измислят такова хапче, все пак те са тези, които изневеряват повече, или пък просто жените по-добре се крият. Все пак трябва да има равнопоставеност. Нещо обратно на виагра ще свърши работа при тях. :lol:

Ха, да бе, да! :) Тези неща с хапчета не стават, трябва да има вътрешно усещане за нещата.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта