Колко често смятате, че е редно да се къпем, а колко често го правите?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Колко често смятате, че е редно да се къпем, а колко често го правите?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:35

Jolene написа:Всяка вечер, но не използвам никакви сапуни, а се изполивам с вода. Сапуните изсушават кожата, не е добе да се използват ежедневно. Кожата ми е страхотна, нямам стрии, омазнявания, сухота или нещо друго притеснително. По-добре е рядко да се къпем с препарати, но хората прекялаявт и ги ползват всеки ден.

успяваш ли да се отървеш от миризмата? Всички казват, че за интимната област е добре да не се ползват сапуни, а само вода, обаче мен ме притеснява, дали наистиа се измивамае???
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко често смятате, че е редно да се къпем, а колко често го правите?

Мнениеот kalina_216 » 03 Авг 2017, 11:28

Всеки ден се къпя, кятото по два пъти. Не използвам сапуни ежеднвно, така че смятам, че кожата ми е в супер състояние.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Колко често смятате, че е редно да се къпем, а колко често го правите?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Дек 2017, 12:57

Според мен е добре човек да се къпе само с вода ежедневно, а използването на сапуни да бъде по-рядко, например два пъти в седмицата, но трудно се научаваме да ценим само и единствено водата, като начин за почистване на тялото ни.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко често смятате, че е редно да се къпем, а колко често го правите?

Мнениеот Тъжна Луна » 09 Май 2018, 15:43

Като почнеш да се почесваш по-често, да те присърбява тук и там и да понамирисваш - време е!
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Колко често смятате, че е редно да се къпем, а колко често го правите?

Мнениеот S_Milenska » 09 Май 2018, 15:48

Тъжна Луна написа:Като почнеш да се почесваш по-често, да те присърбява тук и там и да понамирисваш - време е!

хаха ! Учудвам се, как може хората да не се къпят редовно, то си е истинско удоволствие.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко често смятате, че е редно да се къпем, а колко често го правите?

Мнениеот Dipsy » 09 Май 2018, 15:54

Аз не си водя отчет кога се къпя. и не съм специалист по това кое е редно и кое не. Може би гледам да ми е комфортно на мен и естествено не чакам да се вмириша :+1:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта