Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Юни 2015, 13:20

BeenieGal написа:
rabotnata pchela написа:А, не мерси! Звучи ми опасно за органите, мога ли пък да не ги смачкам вътре, изобщо абсурд, предпочитам да си имам корем не бих се размазала така, пък и тази фигура не ми харесва изобщо!

:o Не ти харесва да имаш талия и по-плосък корем :shock: Не казвам, че задължително трябва да се постине с корсет, ноо...

Едноот няма общо с другото, може да имаш хубава талия и корем без да се пресоваш в менгеме. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот qwerryyy » 19 Юни 2015, 15:37

Стига, нищо не се постига толкова мързеливо, това освен да ти смачка всичко вътре друго не прави. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Златомира.Георгиева » 19 Авг 2016, 00:31

Не им аресвало тяло като на снимката,ха ,ха ясно защо,бесформени лелки!
Златомира.Георгиева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Авг 2016, 00:28

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Fancy » 19 Авг 2016, 09:49

Корсетът не е начинът да имаш талия и плосък корем. Той е временно решение, което ти позволява да придадеш форма на тялото, докато носиш някоя по-хубава дрешка, чийто вид не искаш да съсипеш с изпъкнал корем. Постоянно да си с корсет ми изглежда доста неудобно.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Jully » 19 Авг 2016, 11:58

Има жени, които са постоянно с корсет, дори и така си спят. Имаше една, която си е направила талията като на дете направо, само и само да е стисната и все е с корсети. Това не мисля, че голо би изглеждало добре.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот ramimni » 19 Авг 2016, 14:17

Златомира.Георгиева написа:Не им аресвало тяло като на снимката,ха ,ха ясно защо,бесформени лелки!


Всеки може да изглежда перфектно, като под дрехите му има корсет или друго прикриващо средство. По-трудно е да го постигнеш това тяло със собствени усилия и добро поддържане. Но не можем и всички да сме перфектни, не е и нужно.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот pepimili » 20 Сеп 2016, 14:52

Мисля че ако искаш тънка талия корсета няма да е истинското решение. Доста неудобно изглежда макар и да има ефект.
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот svetlozara » 20 Сеп 2016, 15:12

Няма ли това по-скоро да излъгва докато се носи, отколкото да се постигне траен ефект, все пак храненето и поддържането на фигура не става с нещо пристягащо.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Съни » 02 Яну 2019, 14:43

Никога не бих си го причинила. Макар да нямам най-добре изразената талия, не бих се подложила на нещо подобно. Въобще, на каквото и да е, което би ми причинило физически дискомфорт.
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта