Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Mauritius » 02 Фев 2015, 17:36

Преди няколко години си спомням беше нашумяла една дама, която е влезнала в Рекордите на Гинес като жената с най-тънка талия в цвета, да кажем с диаметър 26 сантиметра, нещо такова. :shock: :shock: Още тогава до сметнах за инквизиция, :mrgreen: а сега виждам, че явно е станало модерна инквизиция, тъй като е модерно да се извайва тънка талия само с корсет :shock:

Интересното е, че не корсета ти прави тънка талията, а фактът, че не ти дава да се храниш, както обикновено :D :D Не разбирайте погрешно, аз много харесвам корсети, всякакви, дори и от този тип, :lol:
corset.jpg
corset.jpg (15.2 KiB) Прегледано 2470 пъти
но си е инквизиция ежедневното им носене и то по време на хранене :o

Все пак ще има дами, които да се навият да опитат да изваят тънка талия само с корсет, разбира се по стъпките на звездите от Холивуд :mrgreen: и ми е интересно дали някоя дама от съфорумките тук също би се навила да опита този метод, с който почти безболезнено може да си свиеш стомаха и да изваеш тънка талия
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот luchia@marco » 02 Фев 2015, 17:42

Ами аз имам два корсета и най-често ги нося лятото, тъй като ми е по-удобно, но не съм забелязала да ям драстично по-малко, докато съм с него, може би при по-пищните дами, които си хапват повечко може и да даде някакъв ефект :!: :? но при всички случаи е доста удобен за гърба, не ти позволява да се прегъваш на макарон, както обикновено стоя и аз :D
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Bambaa » 02 Фев 2015, 18:01

Ехаа... много секси, като оставим на страна чашките на сутиена, но мисля, че това ще стане любимата женска диета на мъжете :lol: :lol:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Kaya » 04 Фев 2015, 12:02

На мен ми звучи като голям тормоз за тялото, предпочитам да си имам безформена талия пред това да нося корсет.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Фев 2015, 16:08

А, не мерси! Звучи ми опасно за органите, мога ли пък да не ги смачкам вътре, изобщо абсурд, предпочитам да си имам корем не бих се размазала така, пък и тази фигура не ми харесва изобщо!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Elica » 04 Фев 2015, 17:16

rabotnata pchela написа:А, не мерси! Звучи ми опасно за органите, мога ли пък да не ги смачкам вътре, изобщо абсурд, предпочитам да си имам корем не бих се размазала така, пък и тази фигура не ми харесва изобщо!

Аз също не харесвам подобен вид фигура, пък и наистина опасно! :geek:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот BeenieGal » 12 Фев 2015, 11:42

rabotnata pchela написа:А, не мерси! Звучи ми опасно за органите, мога ли пък да не ги смачкам вътре, изобщо абсурд, предпочитам да си имам корем не бих се размазала така, пък и тази фигура не ми харесва изобщо!

:o Не ти харесва да имаш талия и по-плосък корем :shock: Не казвам, че задължително трябва да се постине с корсет, ноо...
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот Kaya » 12 Фев 2015, 12:31

И на мен не ми харесва талията направена с корсет, според мен е неестествено и наистина могат да се довлекат сериозни последствия от това стягане.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот qwerryyy » 17 Апр 2015, 11:56

Малко на психарско ми изглежда това... ако се случи нещо с някой ? :)))
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Бихте ли опитали да извайвате тънка талия само с корсет, не е ли инквизиция това за нас, дами?

Мнениеот red_eyes » 17 Юни 2015, 16:04

qwerryyy написа:Малко на психарско ми изглежда това... ако се случи нещо с някой ? :)))

Всичко трябва да си има граници, ти няма да се пристягащ до припадък, вярно не е най-добрият вариант, но все пак...
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron