Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот MGB » 10 Юли 2015, 11:58

rabotnata pchela написа:Много съм съгласна, постоянно се казва кое е красиво и кое не, а красотата е повече вътрешно усещане, е не мога да отрека, че малко грим не пречи - балсам на устните и малко спирала, но постоянното гримиране с тонове грим, който се сваля със шпатула не харесвам. Много зависи от цялостното държание и настроение, това изменя вида и вече изглеждаме добре и свежи, дори без грим!

Така е, дори и по себе си забелязвам, че когато се чувствам добре няма проблем да не слагам каквото и било по кожата и очите си, много е готино, но все по-рядко ми се случва :idea:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Rali_hr » 10 Юли 2015, 12:29

Според мен най-много зависи от това, как се възприемаме икак сме свикнали да изглеждаме - с грим или без. По себе си мога да кажа, че преди бях всеки ден гримирана и си мислих, че съм грозна и невзрачна без грим. После малко по малко спрях да се гримирам и пак продължих да изглеждам толкова добре, но свикнах с новата си визия. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lisandra » 10 Юли 2015, 12:57

Важно е как се чувстваме, но и годинките са важни. Не съм привърженик на силния грим, ама след определена възраст както и да се чувстваш, малко грим помага.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот exotic » 10 Юли 2015, 14:16

Lisandra написа:Важно е как се чувстваме, но и годинките са важни. Не съм привърженик на силния грим, ама след определена възраст както и да се чувстваш, малко грим помага.

Определено, особено ако лицето ти го изисква само :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Юли 2015, 14:32

Много зависи какъв е грима, някои прекаляват в старите си години с гримирането, за да прикрият неравностите.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lisica » 15 Юли 2015, 14:15

Ако се грижите добре за кожата си няма как да не изглежда добре и свежа без грим.! :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Jully » 15 Юли 2015, 15:34

какви продецури си правиш по поддържане на добрата кожа, Лисица? :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот веселказасмяна » 15 Юли 2015, 15:53

Много зависи и от типа на кожата и от гена, има хора с изключително гладка и нежна кожа, на която не й трябва много, за да изглежда добре :idea:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот qwerryyy » 16 Юли 2015, 13:27

веселказасмяна написа:Много зависи и от типа на кожата и от гена, има хора с изключително гладка и нежна кожа, на която не й трябва много, за да изглежда добре :idea:

Така е най-вече зависи от това, следващото вече са грижите. Но има много, които занемаряват хубава си по природа кожа :(
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот BeenieGal » 17 Юли 2015, 11:47

qwerryyy написа:
веселказасмяна написа:Много зависи и от типа на кожата и от гена, има хора с изключително гладка и нежна кожа, на която не й трябва много, за да изглежда добре :idea:

Така е най-вече зависи от това, следващото вече са грижите. Но има много, които занемаряват хубава си по природа кожа :(

Е то е малко трудно, освен ако не вървиш срещу себе си с тежки пластове ФДТ, с който се спи, да кажем :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта