Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Jully » 21 Юли 2015, 17:04

Ежедневното гримиране с пудри и фон дьо тен пак е от значение дори и кожата да се почиства след това, все си остават следи от постоянния тормоз над кожата.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот BeenieGal » 29 Юли 2015, 13:42

Jully написа:Ежедневното гримиране с пудри и фон дьо тен пак е от значение дори и кожата да се почиства след това, все си остават следи от постоянния тормоз над кожата.

Точно така си е, особено в тази жеги, когато порите са широоко отворени, няма как да не влияе всяко нещо, което сложиш на лицето си :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Mamacita » 29 Юли 2015, 14:56

Точно сега е времето, в което може да не слагаш никакъв грим, особено ако си минал един-два плажа, просто лицето от само себе си се разкрасява, а ако си ходил на може - още по-добре!
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Kremiliya » 29 Юли 2015, 15:21

И без морето в тези жеги не знам направо как би изтърпяла някоя жена омазана с много грим, на мен ми е много неприятно!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот donni » 30 Юли 2015, 13:08

Kremiliya написа:И без морето в тези жеги не знам направо как би изтърпяла някоя жена омазана с много грим, на мен ми е много неприятно!

То си е неприятно, ама като се замисля какво й е на нея, да се чуди как да си избърше капчиците пот по челото, така че да не остане ФДТ по ръката й :lol:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот ramimni » 30 Юли 2015, 17:16

Не мисля, че по това време на годината трябва нещо друго, освен една голяма усмивка и евентуално някакъв гланц, за предпазване от слънцето!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот borkova » 31 Юли 2015, 16:21

По-принцип е така, но вечер, например, ако ходим някъде предпочитам да си сложа малко от онези перли, които правят лицето ти сияещо, особено като си с тен изглеждат страшно готино, а относно очите, не е задължително винаги да си със строга черна очна линия, може да разнообразиш със синя или лилава, нещо по-весело ;)
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lisica » 03 Авг 2015, 15:57

borkova написа:По-принцип е така, но вечер, например, ако ходим някъде предпочитам да си сложа малко от онези перли, които правят лицето ти сияещо, особено като си с тен изглеждат страшно готино, а относно очите, не е задължително винаги да си със строга черна очна линия, може да разнообразиш със синя или лилава, нещо по-весело ;)

Готино, мисля да си взема лилава, но сякаш много ми се слива с лицето, май е по-добре синя. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот gomez123 » 03 Авг 2015, 16:24

Lisica написа:
borkova написа:По-принцип е така, но вечер, например, ако ходим някъде предпочитам да си сложа малко от онези перли, които правят лицето ти сияещо, особено като си с тен изглеждат страшно готино, а относно очите, не е задължително винаги да си със строга черна очна линия, може да разнообразиш със синя или лилава, нещо по-весело ;)

Готино, мисля да си взема лилава, но сякаш много ми се слива с лицето, май е по-добре синя. :)

Да, определено зависи от тена ти, но на мургаво лице и аз не мога да си представя какво ще стои по-добре, предполагам все пак, че вече повечето сме ходили поне по веднъж до моренцето :idea: :)
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Rali_hr » 03 Авг 2015, 17:31

Аз съм с лунички и с лилав молив се чувствам сякаш съм се намазала цялата, по-добре нещо по-силно като цвят. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron