Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот rali06 » 22 Май 2018, 10:43

С правилните процедури за лице и когато се правят редовно и грим не ни е нужен . За кожата за лицето трябва да се грижим ежедневно, ако искаме да изглежда добре. Редовна хитратация, почистване на лице, пилинги и други подхранващи терапии са разковничето за добре изглеждаща кожа.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Май 2018, 14:09

rali06 написа:С правилните процедури за лице и когато се правят редовно и грим не ни е нужен . За кожата за лицето трябва да се грижим ежедневно, ако искаме да изглежда добре. Редовна хитратация, почистване на лице, пилинги и други подхранващи терапии са разковничето за добре изглеждаща кожа.

Абсолютно! Обаче това е многоо трудно за постигане, реално, ако трябва да се замислим, лицето ни да изглежда толкова свежо, както е по снимките и едва ли не перфектно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот rali06 » 23 Май 2018, 14:21

Там вече говорим за фотошоп и разни други обработки, които прикриват дефектите. Но в реално време мисля, че е абсолютно допустимо да имаме здрава стегната и свежа кожа с правилните процедури.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Anka » 23 Май 2018, 16:11

rali06 написа:Там вече говорим за фотошоп и разни други обработки, които прикриват дефектите. Но в реално време мисля, че е абсолютно допустимо да имаме здрава стегната и свежа кожа с правилните процедури.

Можем, но примерно едни пъпки много трудно се прикриват или белези, пори.. не само процедурите, ами и по принцип е много трудно някои такива неща да се прокрият и да се победят.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lisandra » 25 Май 2018, 16:26

Anka, трудно е, ама трябва да се взимат мерки. При акнето процесът е дълъг и си трябва упоритост. При него почистването на лицето е задължително, ако малко се занемари и веднага пламва. За белезите, вече има също различни терапии. Колкот по-навреме се реагира, толкова по-лесно е лечението.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 28 Май 2018, 15:10

Сега не е като едно време - да се молим да имаме здрава и хубава кожа. Едно време ги нямаше тия съвременни процедури, които се борят с почти всички дефекти на кожата. Аз съм на мнение, че акнето е абсолютно победимо, както и разширените пори.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Милинка » 28 Май 2018, 16:41

annamaria написа:Сега не е като едно време - да се молим да имаме здрава и хубава кожа. Едно време ги нямаше тия съвременни процедури, които се борят с почти всички дефекти на кожата. Аз съм на мнение, че акнето е абсолютно победимо, както и разширените пори.

Така е, но тези процедури са си пари и то не малко! А за акне и разширени пори не става отведнъж, а с редовни терапии известно време-после опддръжка. Аз лично ги нямам тези средства и залагам на по-алтернативните варианти - като кремове, билки, бабини илачи ( всъщност има доста добри попадения от народната медицина).
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Stark » 29 Май 2018, 09:52

Наиситна е много скъпо аз съм се подлагала на процедура за бала си миналата година, като не се поддържа няма ефект, но не мога всеки месец да давам луди пари за процедури, доста са скъпи. Аз също предпочитам натуралните съставки, които са много икономични.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lisandra » 29 Май 2018, 16:53

Мит е, че са много скъпи. Стига човек да има желание, постоянно има промоции, които са на достъпни цени. Процедурите не отхвърлят бабините илачи, даже ако се комбинират най-добре.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Low Key » 29 Май 2018, 17:18

за да изглежда кожата на лицето добре, трябва да се поддържа всекидневно. разбира се и малко пари трябват, за да си купиш всичко, което ти трябва.
супер са тези маски за лице, които са за еднократна употреба. има ги във всеки магазин. ползвай по една на седмица и ще видиш много бързо ефекта върху кожата си.
домашна маска с хума също върши чудеса. само добавяш вода към хумата и я оставяш сместа да постои на лицето около 20 минути.
Аватар
Low Key
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Мар 2018, 13:39

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта