Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот sofi_black » 03 Фев 2015, 14:36

Виждам по-често момичета без грим на улицата, на които кожата им изглежда ужасно свежа, а и те самите. Не знам как го постигат, но аз без грим изглеждам ужасно заспала, сякаш току-що съм станала, а предната вечер съм била на купон :lol: :lol:

Много ми е неприятно да се гримирам всекидневно, някога ми се иска да си измия лицето, да си сложа крем и да изляза, но и да изглеждам както обикновено, а не заспала, но не става :|
freshskin.jpg
freshskin.jpg (36.14 KiB) Прегледано 1322 пъти
Много се надявам да видят темата момичета, които са разкрили тайната на това да изглеждат свежи и добре и без грим, какво трябва да предприемем за кожата и очите си, за да не изглеждат уморени, имате ли идеи за съвети? :roll:

Надявам се да имате съвети, с които да се освежавам сутрин без да се гримирам, но и да изглеждам добре :D ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот red_eyes » 03 Фев 2015, 14:46

Ами опитвам доста грижи за кожата си, да е добре почистена, ексофирана, хидратирана и само понякога ми се получава :D За очите си вместо спирала използвам само памучно тампонче с малко кокосово масло, за да ги повдигне и вместо гланц пак кокосово масло :D
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот PasDeDeux » 03 Фев 2015, 15:13

И аз не успявам да го постигна този ефект, винаги трябва да имам поне спирала, за да изглеждат очите ми притворени, сякаш ми се спи, от друга страна си мисля, че това може да е само в главите ни :D просто да сме отвикнали да се гледаме без грим :D
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lollipop » 04 Фев 2015, 11:07

Аз не се гримирам, правя го много рядко, според мен всичко е в главите ни, ако сме свикнали постоянно да се виждаме с грим, нормално без грим да не можем да се възприемем. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот qwerryyy » 17 Апр 2015, 11:59

Почиствай хубаво лицето си и не си прескубвай веждите, ако имаш само 2-3 косъма няма да е красива гледка :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот kauda » 17 Апр 2015, 12:26

Има някакви, които мажат миглите си с вазелин, за да изглеждат добре.. но за мен е доста глупаво това, след като ще отделяш време за някаква процедура, просто се гримирай нормално. :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот fawla » 17 Апр 2015, 14:42

kauda написа:Има някакви, които мажат миглите си с вазелин, за да изглеждат добре.. но за мен е доста глупаво това, след като ще отделяш време за някаква процедура, просто се гримирай нормално. :roll:

Не знаех, че се ползва този метод, бих пробвала, винаги ми е било чудно дали мога да си подчертая миглите, без да използвам спирала ;)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Mamacita » 19 Апр 2015, 23:03

Едно е да подчертаеш естествената си красота и да останеш естествена и друго е да я подчертаеш с два пръста спорала и още толкова очна линия, както правят повечето момичета днес :idea:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Pipilota » 20 Апр 2015, 09:32

Mamacita написа:Едно е да подчертаеш естествената си красота и да останеш естествена и друго е да я подчертаеш с два пръста спорала и още толкова очна линия, както правят повечето момичета днес :idea:
Аз пък харесвам точно спирала и очна линия, но разбира се, тя не трябва да е много плътна и да прави грима ни по-скоро вечерен. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли да изглеждаме добре и свежи без грим? Какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Kremiliya » 20 Апр 2015, 15:35

Но не на всяка жена ѝ отива да бъде без грим, някои просто изглеждат слети и безформени, а има и случаи, при които е точно обратното. Човек трябва да има обективна преценка за себе си. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта