Как вълнените топчета в пералнята могат да помогнат за намаляване времето за сушене на дрехите и като омекотител?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как вълнените топчета в пералнята могат да помогнат за намаляване времето за сушене на дрехите и като омекотител?

Мнениеот Lollipop » 16 Фев 2015, 14:27

Дали ще стане, обаче звучи хитро и има някаква логика де, аз лично като пера плетени дрехи забелязвам, че съхнат за минути! Но никога не съм гледала каквъ ефект имат върху останалото пране!:)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как вълнените топчета в пералнята могат да помогнат за намаляване времето за сушене на дрехите и като омекотител?

Мнениеот Kaya » 16 Фев 2015, 15:19

Lollipop написа:Дали ще стане, обаче звучи хитро и има някаква логика де, аз лично като пера плетени дрехи забелязвам, че съхнат за минути! Но никога не съм гледала каквъ ефект имат върху останалото пране!:)

трябва да пробваш - еднаква температура, влажност на въздуха и какво ли не! Та за мен е безсмислено, твърде много условия, за да разбереш дали действа :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как вълнените топчета в пералнята могат да помогнат за намаляване времето за сушене на дрехите и като омекотител?

Мнениеот Rali_hr » 16 Фев 2015, 17:25

Ей, никой не го пробва това, мен лично ме мързи да навивам топчета от прежда, иначе съм съгласна да ги пускам с прането, няма проблеми :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как вълнените топчета в пералнята могат да помогнат за намаляване времето за сушене на дрехите и като омекотител?

Мнениеот Snejna » 16 Фев 2015, 17:43

Rali_hr написа:Ей, никой не го пробва това, мен лично ме мързи да навивам топчета от прежда, иначе съм съгласна да ги пускам с прането, няма проблеми :)

Да, това ае истината, че пусти мързел, няма кой да се реши да го пробва това нещо, иначе като цяло изглежда лесно и интересно, само ме притеснява дали няма да остават влакна от преждата по по-фините дрехи :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как вълнените топчета в пералнята могат да помогнат за намаляване времето за сушене на дрехите и като омекотител?

Мнениеот Rali_hr » 31 Яну 2018, 11:52

Интересен метод е слагането на вълнени топчета, не че знам от къде могат да се вземат, де. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как вълнените топчета в пералнята могат да помогнат за намаляване времето за сушене на дрехите и като омекотител?

Мнениеот Ваня Стойчева » 31 Яну 2018, 13:47

Те че тежат, тежат, но и много бързо и лесно се изцеждат, не вярвам толкова да вдигнат разхода. Но пък по дрехите ще останат доста косъмчета, което вече би било проблем.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта