Откриват ключа към вечната младост!

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Snejna » 05 Фев 2015, 17:03

Напоследък мислите за старостта май все повече ме преследват, сигурно причината е в наближаващия ми рожден ден. :mrgreen: Та, вчера прочетох, че учените вече напредват в откриването на ключа за вечната младост и скоро няма да се притесняваме от остаряването..

youngold_full.jpg
youngold_full.jpg (40.78 KiB) Прегледано 2563 пъти

С други думи идеята беше, до колкото разбрах, че ДНК-то на хората е като връзките на обувките, падне ли капачката започваме да се разнищваме и да се разваляме. :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
С други думи скоро учените ще намерят начин, по който да се запазват клетките и ДНК-то и така, ще си имаме ключ към вечната младост! :mrgreen:
Което събужда много въпроси за вашето мнение - мислите ли, че е хубаво да се правят проучвания от този род, които търсят начините за вечната младост? :roll: Или смятате, че не е редно да се бъркаме в хода на живота? И все пак най-важния въпрос, вие бихте ли се възползвали, ако можете от новото откритие, бихте ли си взели ключа към вечната младост? :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Anka » 05 Фев 2015, 17:06

О, само да мога бих се възползвала, разбира се! Много се страхувам от остаряването, от времето, когато няма да мога да се помръдна, когато ще съм в тежест на близките си, когато ще умра, даже ако мога бих станала безсмъртна за по-сигурно! :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Mon_ton » 05 Фев 2015, 17:48

Ех, не знам дали бих искала да съм вечно млада! Всъщност какво лошо, но трябва да взема няколко ключа и за близките ми :)
Шегата настрана, мисля, че ще е добре за някои болести, които ни тормозят в старостта, но не и да прекаляваме ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Krum » 05 Фев 2015, 18:09

Е добре е ако можем да си поправим това онова по днк-то но чак пък безсмъртни да ставаме е прекалено вече ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Фев 2015, 18:16

Не мисля, че скоро ще може да се похвалим, че сме открили ключа към вечната младост, по-скоро това ще се прилага само при мега гига богаташи :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Pipilota » 06 Фев 2015, 10:38

Супер кеф! :) С радост бих се подмладила, но задължително с цялата рода :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Lollipop » 06 Фев 2015, 10:59

Еха, звучи много добре, прочетох статията, идеята е, че могат да се предотвратят някои старчески заболявания, надали става въпрос за вечен живот, но със сигурност ще има хора, които ще искат да злоупотребят с тази опция, на първо четене ми излиза в главата Лили Иванова да речем ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2015, 13:41

С радост бих се подсигурила с вечна младост, ако мога, разбира се. Мисля, че е много гадно да остаряваме, но пък от друга страна прав и здрав ида умреш пак не е готино, звучи ми малко като филма "Дилъри на време" :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Pipilota » 12 Ное 2015, 13:48

Rali_hr написа:С радост бих се подсигурила с вечна младост, ако мога, разбира се. Мисля, че е много гадно да остаряваме, но пък от друга страна прав и здрав ида умреш пак не е готино, звучи ми малко като филма "Дилъри на време" :)

Ти остави, ами ако стигнем до безсмъртие тогава какво ще правим? :cheerleadersmileygirl:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Откриват ключа към вечната младост!

Мнениеот Lilly_milly » 12 Ное 2015, 17:06

Pipilota написа:
Rali_hr написа:С радост бих се подсигурила с вечна младост, ако мога, разбира се. Мисля, че е много гадно да остаряваме, но пък от друга страна прав и здрав ида умреш пак не е готино, звучи ми малко като филма "Дилъри на време" :)

Ти остави, ами ако стигнем до безсмъртие тогава какво ще правим? :cheerleadersmileygirl:

Смятам е по-гадно да сме вечно заключени в този Ад, по-добре си е да знаеш, че ще стане нещо, ще има някакво развитие :wink:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта