Бирата - крайно полезна за здравето!

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот magda » 05 Авг 2015, 12:57

Че е полезна, полезна е и лекари са ми казвали, че мога спокойно да пия, особено за бъбреците, а и ние сме жени, помага против остеопороза!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот ramimni » 05 Авг 2015, 15:38

magda написа:Че е полезна, полезна е и лекари са ми казвали, че мога спокойно да пия, особено за бъбреците, а и ние сме жени, помага против остеопороза!

Колко да е полезна, аз от една бира се напивам :(
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот Lollipop » 06 Авг 2015, 09:20

ramimni написа:
magda написа:Че е полезна, полезна е и лекари са ми казвали, че мога спокойно да пия, особено за бъбреците, а и ние сме жени, помага против остеопороза!

Колко да е полезна, аз от една бира се напивам :(

хм, това не е полезно за теб, тренирай! :) От една бира ако се напиваш не изпитваш никакво удоволствие от тази велика напитка ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот silver933 » 06 Авг 2015, 09:41

Бирата е велико изобретение на света, радвам се, че някой я е измислил, супер полезна е най-малкото помага на функцията на бъбреците. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот Nightmare » 06 Авг 2015, 10:19

Lollipop написа:
ramimni написа:
magda написа:Че е полезна, полезна е и лекари са ми казвали, че мога спокойно да пия, особено за бъбреците, а и ние сме жени, помага против остеопороза!

Колко да е полезна, аз от една бира се напивам :(

хм, това не е полезно за теб, тренирай! :) От една бира ако се напиваш не изпитваш никакво удоволствие от тази велика напитка ;)

То се тренира с напиване, как иначе :lol: :lol: Но какво да правиш на някои им е по-слаб ангела и никак не държат на пийване :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот Malina » 11 Авг 2015, 07:56

Така е, не всички държат на пиене, но да не се лъжем, сигурна съм, че "големите пиячи" също бихме се напили от не оосбено голямо количество. Аз не мисля, че е повод за гордост това, с колко се напиваш.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот Локумът » 11 Авг 2015, 12:20

Malina написа:Така е, не всички държат на пиене, но да не се лъжем, сигурна съм, че "големите пиячи" също бихме се напили от не оосбено голямо количество. Аз не мисля, че е повод за гордост това, с колко се напиваш.

има разни пичове, които държат на алкохол, ама има и жени, които могат да ти скрият шапката като почнат да пият и да те оставят в абсолютно недоумение!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот dinkog » 11 Авг 2015, 12:47

Единствените проблеми, които може да имате с бирата е че на следващия ден ви бълбука корема яко :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот kalinka-kuku » 11 Авг 2015, 14:04

dinkog написа:Единствените проблеми, които може да имате с бирата е че на следващия ден ви бълбука корема яко :)

И на мен ми е доста гадно на другия ден, след като съм пила бира, в корема ми се бъркат хиляди неща и хич не ми е готино. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Бирата - крайно полезна за здравето!

Мнениеот Lili_pili » 12 Авг 2015, 15:18

mix_twix написа:НЕ, че има лошо във водката, но няма що да я сравняваме с бирата :)

ахахахах :) е стига де! Някои хора пият бира вместо вода, но май не съм чула някой да пие водка вместо вода!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта