Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот Yarost » 05 Окт 2016, 11:28

Gold написа:
exotic написа:Кои са тези, аз не се сещам за такива?

Еми например в момента околоочния ми е такъв drkrahtova.com/serum-okolo-ochi и това е второто нещо, което си взимам от козметичната серия Dr.Krahtova MD . Те са си български и качествени.


Тази серия само онлайн ли може да се поръчва или може и в магазини да се намери?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот Gold » 27 Окт 2016, 15:21

Yarost написа:
Gold написа:
exotic написа:Кои са тези, аз не се сещам за такива?

Еми например в момента околоочния ми е такъв drkrahtova.com/serum-okolo-ochi и това е второто нещо, което си взимам от козметичната серия Dr.Krahtova MD . Те са си български и качествени.


Тази серия само онлайн ли може да се поръчва или може и в магазини да се намери?


Аз онлайн си го поръчах.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот tinkerbell » 01 Дек 2016, 16:16

Dr.Krahtova MD серията само грижа за лице ли има? Аз също съм склонна да се доверявам на българска козметика, когато знам, че са с натурални масла и качествени продукти.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот Yarost » 02 Дек 2016, 15:57

tinkerbell написа:Dr.Krahtova MD серията само грижа за лице ли има? Аз също съм склонна да се доверявам на българска козметика, когато знам, че са с натурални масла и качествени продукти.


Мисля че да, поне аз тези видях на сайта- хидратиращ, подхранващ, за млада и свежа кожа и крем за околоочния контур .
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот m0n4eto » 06 Дек 2016, 12:44

Yarost написа:
tinkerbell написа:Dr.Krahtova MD серията само грижа за лице ли има? Аз също съм склонна да се доверявам на българска козметика, когато знам, че са с натурални масла и качествени продукти.


Мисля че да, поне аз тези видях на сайта- хидратиращ, подхранващ, за млада и свежа кожа и крем за околоочния контур .


за каква възраст са подходящи тези кремове?
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот nefertiti » 09 Дек 2016, 11:23

Сега около Коледните празниците трябва да се внимава много повече от къде се купува козметика онлайн. Много сайтове продават всякакви подаръчни комплекти, общи идеи за подаръци за всеки, включително и козметични, но те не са производител и кой знае от къде и с какво зареждат.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Дек 2016, 11:48

nefertiti написа:Сега около Коледните празниците трябва да се внимава много повече от къде се купува козметика онлайн. Много сайтове продават всякакви подаръчни комплекти, общи идеи за подаръци за всеки, включително и козметични, но те не са производител и кой знае от къде и с какво зареждат.

Ако следваме тази логика и от магазини не трябва да купуваме, защото не са производители. Иначе аз купувам най-често от Ейвън подаръчни комплекти или от Орифлейм, защото ми е удобно, че миг и карат вкъщи.
Онлайн си вземам само на утвърдени марки.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот Harmony » 09 Дек 2016, 11:49

Реномираните фирми сами си правят комплектите и ги предлагат за продажба. Скалъпени от различни марки не съм виждала.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот nefertiti » 09 Дек 2016, 11:57

Имам предвид сайтове, които предлагат широк набор артикули - дрехи,джаджи,декоративни предмети, включително и готови козметични комплекти на някоя известна марка. Сега постоянно ми изкачат реклами, но за козметика нямам доверие като не са специализирано място.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Купувате ли козметика от интернет и как различавате фалшивата?

Мнениеот Yarost » 13 Дек 2016, 17:51

m0n4eto написа:
Yarost написа:
tinkerbell написа:Dr.Krahtova MD серията само грижа за лице ли има? Аз също съм склонна да се доверявам на българска козметика, когато знам, че са с натурални масла и качествени продукти.


Мисля че да, поне аз тези видях на сайта- хидратиращ, подхранващ, за млада и свежа кожа и крем за околоочния контур .


за каква възраст са подходящи тези кремове?



Мисля че спокойно може да се ползват от всеки за подхранване, хидратиране... Те залагат на естествените съставки и са леки кремове.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта