Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот nushi.kisyova » 08 Фев 2015, 16:31

Здравейте!
Снощи разговаряхме с моя приятелка и се оказа, че има същите болки в коленете и глезените, както и аз, че и мъжът ми. :|
Преди няколко дни си е купила Хиалур екс и го пие, но не е убедена дали наистина й помага или си внушава, но казва, че се чувства по-добре.
image.jpg
image.jpg (15.46 KiB) Прегледано 1708 пъти
Понеже нямаме търпение и ние с мъжа ми да почувстваме облекчение, тъй като зимата ни е много тежко с влажното време, постоянно имаме болки, искахме да разберем дали ефективността на Хиалур екс е наистина добра. :!: :?

И ако все пак не съвсем такава каквато казва приятелката ми, какви добавки с подобно действие бихме могли да си вземем като заместители :roll:

Ще съм адски благодарна за съветите, които ще ми дадете, особено ако те са от опит! :)
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот Коцева » 08 Фев 2015, 16:33

Да ти кажа и аз дълго съм размишлявала дали да не си взема този препарат, но не смятам, че ще имам финансовата възможност да го приемам достатъчно дълго, така че много ще се радвам ако някой спомене за друг препарат със същото действие :)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот Pipilota » 09 Фев 2015, 10:36

Абе ако имаш проблем, щеш не щеш трябва да се вземат лекарствата, въпреки парите, за щастие, поне лекарството го има и не е в крайно непосилна сума. А и си мисля, за такива заболявания парите не могат ли да минават през здравна каса?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот Nightmare » 09 Фев 2015, 14:50

Pipilota написа:Абе ако имаш проблем, щеш не щеш трябва да се вземат лекарствата, въпреки парите, за щастие, поне лекарството го има и не е в крайно непосилна сума. А и си мисля, за такива заболявания парите не могат ли да минават през здравна каса?

Това не е от лекарствата, които можеш да кажеш, ами ще пробвам да го пия, апък ако мине - мине, при положение, че трябва да се пие от 1 до 3 месеца, а едното сашенце е 3 лева и отгоре, нали? :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот Kremiliya » 09 Фев 2015, 15:01

Nightmare написа:
Pipilota написа:Абе ако имаш проблем, щеш не щеш трябва да се вземат лекарствата, въпреки парите, за щастие, поне лекарството го има и не е в крайно непосилна сума. А и си мисля, за такива заболявания парите не могат ли да минават през здравна каса?

Това не е от лекарствата, които можеш да кажеш, ами ще пробвам да го пия, апък ако мине - мине, при положение, че трябва да се пие от 1 до 3 месеца, а едното сашенце е 3 лева и отгоре, нали? :idea:

Te лекарствата не се ли пият когато са предписани от лекар? То не е като да си го избираш! Особено като става въпрос за нещо, струващо 35лв. естествено, че трябва да ти е изписано, освен ако нямаш излишни пари за опити! :!: :!: :!:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот Pipilota » 24 Юли 2015, 06:08

Nightmare написа:
Pipilota написа:Абе ако имаш проблем, щеш не щеш трябва да се вземат лекарствата, въпреки парите, за щастие, поне лекарството го има и не е в крайно непосилна сума. А и си мисля, за такива заболявания парите не могат ли да минават през здравна каса?

Това не е от лекарствата, които можеш да кажеш, ами ще пробвам да го пия, апък ако мине - мине, при положение, че трябва да се пие от 1 до 3 месеца, а едното сашенце е 3 лева и отгоре, нали? :idea:

Ако се налага има варианти, кутия цигари са 5 лева, а виждаме, че българите масово пушат, а и има алтернативни методи за лечение, ако се комбинират добрия ефект ще скъси времето за прием на скъпото лекарство.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Юли 2015, 06:16

За ставите имаше рецепти с желатин, точно за да се възстанови ставния хрущял пробрайте и от тях в комбинация с хиалук екс. Баба ми имаше някаква рецепта и беше много доволна.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот maminka » 30 Дек 2015, 15:14

Чух много добри отзиви за Флекс Комплекс, предполагам всеки различни се повлиява, но може да опиташ
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Добра ли е ефективността на Хиалур екс и какви могат да бъдат неговите заместители?

Мнениеот Lollipop » 24 Мар 2016, 11:37

Тука малко ми звучи като хем ме боли, хем ме сърби. След като трябва ще пиеш сашета по 3 лева на ден! Наистина имаме пари за толкова глупости, но пък 3 лева за лекарство нямаме.. е какво да говорим повече?!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron