Кога разбирате, че авокадото е готово за хапване?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Кога разбирате, че авокадото е готово за хапване?

Мнениеот p.petrov » 01 Май 2018, 04:01

Аз лично смятам, че авокадото е готово за хапване след стане по-меко и по-тъмничко :)
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Кога разбирате, че авокадото е готово за хапване?

Мнениеот ivan.stoqnov » 19 Юли 2018, 17:49

пфууууууу туй гадно нещо как го ядете... Аз само веднъж съм го опитвал, жената го беше нарязала в салатата , само да я оризили. Гадост голяма, но сега тука като чета, може пък да не е било годно още за ядене и тя горката разбира колкото мен... Нашата работа малко, като видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак.... Чула моята, че туй нещо го ядат колежките ѝ и тя го взела, но... греда... Помня ѝ ги още ония кюфтета с киноа туй дребно нещо както кускус тя ги прави те се пръскат и накрая го ядохме ама и по-хубави неща съм ял през живота си.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Кога разбирате, че авокадото е готово за хапване?

Мнениеот Anka » 10 Авг 2018, 10:09

Много обичам авокадо, направо се дразня хората, когато го генарилизат като нещо гадно,а то реално почти няма вкус, когато е добре узряло. Особено гуакамоле обожавам, почти всяка седмица ям, лошото на летните месеци е, че няма много хубаво авокадо, зимата е по-добро.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кога разбирате, че авокадото е готово за хапване?

Мнениеот Pipilota » 21 Сеп 2018, 10:55

Anka написа:Много обичам авокадо, направо се дразня хората, когато го генарилизат като нещо гадно,а то реално почти няма вкус, когато е добре узряло. Особено гуакамоле обожавам, почти всяка седмица ям, лошото на летните месеци е, че няма много хубаво авокадо, зимата е по-добро.

Това са хора - консерви. Не са отворени за нови вкусове, защото авокадото не се яде като плод, то е добавка, никой не яде авокадо като ябълка, просто човек трябва да се научи как да го използва, защото е супер полезно, но всеки прави избора си, нали така :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кога разбирате, че авокадото е готово за хапване?

Мнениеот Клер » 10 Яну 2019, 17:25

Аз знам че трябва като го натисна с пръст, пръста ми леко да потъва. Като в мека праскова.
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта