Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Elica » 12 Мар 2018, 13:36

Предпочитам една добре напълнена чиния, ако ще с треволяци, но да знам, че съм си сложила достатъчно.
Метода на чинията , освен по размер, обаче, може да има положителни ефекти да си я разделиш на въглехидрати, протеини и зеленчуци.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Буба Мара » 12 Мар 2018, 14:57

MGB написа:Не зная дали е от новите методи, с които може да се поддържа форма или е стар, но аз сега го откривам и съм доста доволна от това :idea: До колкото разбрах го наричат Методът на чинията, тъй като трябва да разделяш чинията на части, в които да слагаш различните хранителни продукти за едно хранене, като по този начин се счита, че може да поддържаш здравословно тегло със здравословно хранене :idea:

Накратко така
plate_method.jpg
твърде изкушаващо ми изглежда, да си призная и ми се иска да опитам, тъй като не изглежда като да стоиш гладен и в същото време хапваш здравословно и в здравословното количество :idea: ;)

Много се надявам някои да изпробвал да поддържа форма с Метода на чинията и да ми каже какви са били резултатите от опита :idea: :idea:


Аз си мисля, че много голям процент от хората си се хранят с така разпределена храна в чинията и не непременно, за да поддържат определена форма.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron