Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот MGB » 10 Фев 2015, 13:15

Не зная дали е от новите методи, с които може да се поддържа форма или е стар, но аз сега го откривам и съм доста доволна от това :idea: До колкото разбрах го наричат Методът на чинията, тъй като трябва да разделяш чинията на части, в които да слагаш различните хранителни продукти за едно хранене, като по този начин се счита, че може да поддържаш здравословно тегло със здравословно хранене :idea:

Накратко така
plate_method.jpg
plate_method.jpg (41.92 KiB) Прегледано 1402 пъти
твърде изкушаващо ми изглежда, да си призная и ми се иска да опитам, тъй като не изглежда като да стоиш гладен и в същото време хапваш здравословно и в здравословното количество :idea: ;)

Много се надявам някои да изпробвал да поддържа форма с Метода на чинията и да ми каже какви са били резултатите от опита :idea: :idea:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот nadqta » 10 Фев 2015, 13:20

И преди съм чувала за него, но само съм чувала, т.е. не съм разбрала някой да го е изпробвал, за да дам отзив и дори и да го е ползвал не зная с колко е отслабнал и колко дълго след това е задържал теглото си...
Дори смятам, че по-скоро може бързо след това да си го върнеш, ако престанеш да се храниш по този начин :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Rali_hr » 10 Фев 2015, 13:33

Ами, изобщо, как пък според метода на чинията, мен чинията никак не ме лъже да ви кажа честно. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Andrey » 10 Фев 2015, 14:38

Даже не ми стана много ясно как точно трявба и какво трябва да има в тази чиния :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Kremiliya » 10 Фев 2015, 14:55

изглежда много интересно, а чинията много апетитна. Каква е идеята на разделянето на храната?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот ivoblinc » 17 Фев 2015, 18:13

Това може да помогне ако имаш едно две килца да смъкнеш, но не 5 и нагоре, поне според мен
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Rali_hr » 17 Фев 2015, 18:15

ivoblinc написа:Това може да помогне ако имаш едно две килца да смъкнеш, но не 5 и нагоре, поне според мен

да и на мен не мис е вижда много приложимо за повече килограми, там трябва разделянето на храната да е много по-сериозна от това. ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Pipilota » 18 Фев 2015, 10:55

За първи път чувам и да си призная, не ми звучи като кой знае колко добра идея, но поне ще съм сигурна, че всичко е много красиво в чинията ми и си има от всичко. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Lollipop » 18 Фев 2015, 11:13

Pipilota написа:За първи път чувам и да си призная, не ми звучи като кой знае колко добра идея, но поне ще съм сигурна, че всичко е много красиво в чинията ми и си има от всичко. :mrgreen:

Да със сигурност бих използвала този вариант ако случайно очаквам гости и искам да ги разбия с подредба, иначе с излишни 40 килограма няма как да стане само с метода на чинията. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Kaya » 18 Фев 2015, 11:42

Наистина е много добра идея за поддържане на килограмите, но не чак и за сваляне, все пак между двете неща има разлика :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron