Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Mon_ton » 22 Мар 2015, 12:01

Не мога да свикна с тези новости, все си мисля, как баба ми на село само сок от нони е пила!:)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Kaya » 24 Мар 2015, 11:35

Защо постоянно се чудите каква новост да измислите за да пиете нещо? Хапвайте и пийте неща, които са характерни за нашите ширини, точно те биха ни помогнали най-много. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Tonkata » 12 Окт 2015, 17:51

Аз пък си мисля,че нито баба ми е мигла да чуе от ТВ-то за Нони, нито дядо ми е можел да й драсне едно мейлче,за да й каже да си погледне в смартфона за ползите от Нони. След като учените са го "разкостили" това растение, значи има защо,а и 150 полезни съставки ми звучат наистина уникално. Признавам си,че се подадох на истерията и си купих БИО сок от Нони още през Февруари, но се чувствах страхотно, докато го пих - и кръвното ми влезе в норми, а и със стомаха нямах никакви проблеми. :)
Tonkata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Окт 2015, 17:37

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Kaya » 12 Окт 2015, 21:24

Tonkata написа:Аз пък си мисля,че нито баба ми е мигла да чуе от ТВ-то за Нони, нито дядо ми е можел да й драсне едно мейлче,за да й каже да си погледне в смартфона за ползите от Нони. След като учените са го "разкостили" това растение, значи има защо,а и 150 полезни съставки ми звучат наистина уникално. Признавам си,че се подадох на истерията и си купих БИО сок от Нони още през Февруари, но се чувствах страхотно, докато го пих - и кръвното ми влезе в норми, а и със стомаха нямах никакви проблеми. :)

E значи може би нонито наистина има някакъв добър ефект върху здравето ни :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот exotic » 13 Окт 2015, 10:14

Tonkata написа:Аз пък си мисля,че нито баба ми е мигла да чуе от ТВ-то за Нони, нито дядо ми е можел да й драсне едно мейлче,за да й каже да си погледне в смартфона за ползите от Нони. След като учените са го "разкостили" това растение, значи има защо,а и 150 полезни съставки ми звучат наистина уникално. Признавам си,че се подадох на истерията и си купих БИО сок от Нони още през Февруари, но се чувствах страхотно, докато го пих - и кръвното ми влезе в норми, а и със стомаха нямах никакви проблеми. :)

Ама това от една опаковка ли се случиха тези промени... колко време си го пил този сок :?:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Anka » 13 Окт 2015, 12:27

Не знам каква е истината за това Нони, но от вчера е абсолютен бум темата за него. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Kremiliya » 13 Окт 2015, 16:09

Иска ми се да го пробвам, разбрах че действа и за отслабване но не знам каква трябав да е правилната доза и как се пие.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Мади Ранчева » 13 Окт 2015, 16:57

Kremiliya написа:Иска ми се да го пробвам, разбрах че действа и за отслабване но не знам каква трябав да е правилната доза и как се пие.

То си пише по 2 с.л. сутрин на гладно, а и в този сезон на настинки и грипове си е идеален сока от Нони, действа и противовъзпалително, аз за тази цел мислих да го взема и да го пием с децата!
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Lili_pili » 13 Окт 2015, 21:24

Интересно! :) Ще си взема да пробвам и аз да пия нони, явно наситина си го бива този сок :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Ginger » 14 Окт 2015, 17:06

А дали някъде ще можем да си намерим направо плодове Нони, много ми се ще да ги опитам :?
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron