Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Окт 2015, 11:08

Ginger написа:А дали някъде ще можем да си намерим направо плодове Нони, много ми се ще да ги опитам :?

Надали :) В България поне е абсолютно невъзможно, освен ако покрай този бум някъв е София не заредят от този странен плод ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Nightmare » 15 Окт 2015, 11:50

rabotnata pchela написа:
Ginger написа:А дали някъде ще можем да си намерим направо плодове Нони, много ми се ще да ги опитам :?

Надали :) В България поне е абсолютно невъзможно, освен ако покрай този бум някъв е София не заредят от този странен плод ;)

Ама доколкото разбирам няма смисъл, понеже в един литър сок има доста повече от необходимото ти, отколкото в един килограм плодове :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Pipilota » 15 Окт 2015, 13:36

Нормално, все пак е концентрат, както повечето сокове> :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот FramarLekari » 15 Окт 2015, 14:48

Коцева написа:Само положителни коментари чувам за този сок от Нони, ама няма как силно рекламиран и популярен, че и Гала сигурно го пие, няма как да има и странични ефекти ли да не помага :!: :!:


Здравейте, Коцева!

В съвременния свят нони се разглежда като изключително богато на лечебни свойства растение. Високото му съдържание на витамин С и богатото разнообразие от полезни вещества и микроелементи го правят подходяща алтернатива при много заболявания и състояния .Наред със своите лечебни и положителни ефекти, нони може да предизвика и нежелани реакции, както и има състояния, при които не се препоръчва употребата.

Повече информация може да прочетете тук:
НОНИ - ЛЕЧЕБНИ СВОЙСТВА, ПОКАЗАНИЯ И ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Loreyn » 15 Окт 2015, 17:11

Ох, добре, че има такива статии, аз дълго се чудих дали е добре да се приема при кърмене, даже в аптеката щях да питам, но поне няма да се разочаровам на място, то така или иначе не остана много, като преустановя това тогава ще се включа към другите нонитки :) :)
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Окт 2015, 11:04

А дали е подходящо да се приема и от деца? :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Andrey » 16 Окт 2015, 12:00

Голям хит стана това нони в момента, наистина са се побъркали всички по въпроса, но ако има ефект от него нека да се взема :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Kremiliya » 16 Окт 2015, 13:17

Просто и аз съм твърдо решена да си взема такъв сок, даже си поръчах от аптеката днес. Като пристигне ще кажа :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Monika_Spasova » 16 Окт 2015, 16:40

Kremiliya написа:Просто и аз съм твърдо решена да си взема такъв сок, даже си поръчах от аптеката днес. Като пристигне ще кажа :)

дНаситина сподели и как се чувстваш, как е на вкус и всички подробности :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот viking » 16 Окт 2015, 17:01

Абе вие сте луди жени, защо нас мъжете не ни жегват толкова подобни неща, сякаш нещо не ни е в ред, да ама не?! :D
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron