Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Окт 2015, 17:19

viking написа:Абе вие сте луди жени, защо нас мъжете не ни жегват толкова подобни неща, сякаш нещо не ни е в ред, да ама не?! :D

Защото жените искаме да сме слаби и красиви, като сме го постигнали здравословно, а вие искате да сте красиви и да си казвате все още ставам и да пиете ракия.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот nadqta » 29 Дек 2015, 16:00

marsu написа:
viking написа:Абе вие сте луди жени, защо нас мъжете не ни жегват толкова подобни неща, сякаш нещо не ни е в ред, да ама не?! :D

Защото жените искаме да сме слаби и красиви, като сме го постигнали здравословно, а вие искате да сте красиви и да си казвате все още ставам и да пиете ракия.

Ракията, пък какво общо имаше с цялото нещо не разбрах, тя със салатата си е здравословен завършек на деня :grin: :grin:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот iwoni » 26 Авг 2016, 16:59

В тоя ред на мисли, от нони може ли да се прави ракия :lol: ? Така и мъжете ще могат да кажат, че се водят по здравословната мода :mrgreen: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот Snejna » 27 Сеп 2016, 11:42

iwoni написа:В тоя ред на мисли, от нони може ли да се прави ракия :lol: ? Така и мъжете ще могат да кажат, че се водят по здравословната мода :mrgreen: .

Ужас, този скъп плод да се направи на ракия, то всъщност, ракия от всичко става,но не мисля, че е правилен избор, а и надали ще е здравословно. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот balsam » 20 Окт 2016, 13:20

Продават ли го в България, май не съм го виждала? Много ли е скъп?
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот borkova » 11 Ное 2016, 11:52

Може и да го има в някои вериги, но и аз не съм го забелязвала. Едва ли някой ще тръгне редовно да си го купува и да си прави сок. Ако е скъп плод, по-скоро отива към мода консумирането му.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Сок от Нони – модерно или наистина полезно?

Мнениеот ivcheto85 » 07 Окт 2019, 22:15

Здравейте. Пия лекарство Tritace от 5 мг за високо кръвно. Мога ли да използвам сокът от Нони в комбинация с него? Ще се радвам да ми отговорите. Благодаря!
ivcheto85
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Окт 2019, 22:12

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта